Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam akiért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam akiért nagyon odavagyok mit tegyek? 18F🤿

Figyelt kérdés

Technikumba járok, jövőre is osztálytársam lesz és már 2 éve az mert ő úgy csatlakozott az évek alatt ide. Én 18 ő 17 éves. Amint idejött nekem nagyon tetszett, de barátja volt. Meg alapból én vagyok a csendes gyerek aki nagyon nem népszerű, se magas (ő magas), se izmos, se semmi. Na már most évek óta nagyon rossz hogy mindennap látom és beszélek vele(pár szót) és nem történik semmi.

Konkrétan amikor hozzám szól vagy rám mosolyog vagy a nevemet mondja akkor úgy ver a szívem mint a kur@élet és szinte az egész napom feldobja.


2023. szept. 14. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Osztalytarsal soha
2023. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!