Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavartam egy osztalytarsammal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam egy osztalytarsammal, mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Kavartunk egy ideig, nem voltunk egymas nyakan se, tavaly is egy osztalyban voltunk, es hat iden is igy jott ki a lepes. Nem balheztunk, nem tortent igazabol semmi, de miota elkezdodott a tanitas, nem beszelunk, elult mellolem, lathatoan kerul, irasban is egyszavas valaszokkal szurja ki a szememet, pedig nem tortent semmi. Hozza szolni se merek, mert egesz nap elkulonulve van, zenet hallgat es nyomja a telefonjat, senkivel nem beszel, es en se, mivel tavaly is csak egymassal altunk szoba. Kolcsonkert toll miatt ma rairtam, mondta hogy ha leszallunk odaadja, de en ugy gondoltam majd fent az allomason talalkozunk es akkor meg is tudom kerdezni miert kerul, de aztan o masmerre fordult, irtam neki, de mar nem valaszolt, aztan mar azt is megkerdeztem, hogy ha mar itt tartunk, miert kerul ennyire latvanyosan. Valaszt persze meg nem kaptam.


Mit kene tennem, hogy elmuljon ez a belulrol jovo rossz erzes, furcsa idegesseg, leblokkolas? Nem tagadom, nagyon tetszik, de neki tudom, hogy en nem, szoval minel hamarabb ki akarom magam lokni ebbol a hulye allapotbol. Mit tegyek?



2023. szept. 5. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress új barátokat!
2023. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha kerul egyertelmuen nem akar teged,ne sullyedj le hozza,te meg ne keresd ,add azt amit ő is neked,eros vagy ,talalsz mast

De hidd el ha lefosod es kerulod akkor majd ö fog jonni utannad!!

2023. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sem az ő, sem a te jellemedről nem tudunk semmit. Lehet, egyszerűen nem klappoltok egymással, nem kíván ebben a kavaró állapotban maradni.
2023. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyszerűbb hagyni, mindenki jobban jár úgy.
2023. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pedig mikor kettesben voltunk, nagyon konnyen eltudtunk mindig beszelgetni, belsosebb dolgokrol is, orakon at. Ezert se ertem hogy miert ilyen most.


Baratkozni meg mar nem igen tudnek, az osztalyom tobbi resze nem igazan bir engem (magantanulo voltam 2 evig, csak ezzel a sraccal beszeltem), alattunk meg ott vannak a megveto tekintetu alsobb evesek. Ez mar a szakmai evunk, nem igen tudom mit tudnek csinalni :((

2023. szept. 5. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen állapotból akarsz még kilökődni, ha már ennyire kerül?
2023. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os, ugy irom inkabb, hogy hogyan tudnam kiverni ot a fejembol, hogy ne rajta kattogjak 0-24. Mintha szakitas utani ido lenne, csak ugye itt nem volt semmi kapcsolat, remelem erted :D
2023. szept. 5. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Hàt kerdezd meg hogy miert kerul!! Akar irasba
2023. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy egyszer még próbálj odamenni hozzá személyesen, de NE a suliban, NE is előtte, inkább utána. Csak mondj annyi, hogy beszélni szeretnél, ennyi az egész. Ha lekoptat, akkor viszont tényleg hagyd.
2023. szept. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!