Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet,hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet,hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezeregy ilyen kérdés van már itt,de ne oltsatok le miatta légyszi


Szóval van egy fiú,ő az osztálytársam. Ma dolgozatot írtam,és el kellett ülnöm a helyemről,pont abba a padba,ami mögött a fiú padja van. Amíg a tanár felírta a dolgozatkérdéseket a táblára,a fiú halkan megszólított. Én hátrafordultam,és ő kedvesen azt mondta,hogy ha kell segítség a dogához,csak szóljak,és segít nekem( ő nem írt ma dolgozatot)

Közben nagyon kedvesen mosolygott, nagyon aranyos volt:)<3

*

Amikor sunyiban ránézek órán,sokszor ő is engem néz. Mikor nevet,akkor is elég gyakran rámnéz. Szoktunk szemezni is.

Amikor beirok vmit az osztályunk MESS csopijába,gyakran beszivezi ( ❤️)


Ezek alapján tetszhetek neki?

( Légyszi ne legyetek gorombák. Én is tudom,hogy most inkább tanulnom kéne,vagy tőle megkérdezni. De nem merem...🥲)


Köszi az értelmes válaszokat!



2023. szept. 18. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen! Biztos, hogy tetszel neki, ezért ilyen kedves és közvetlen veled, és ezért keresi veled a kapcsolódási pontokat :)
2023. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el kettesben és beszélgessetek.
2023. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tetszel neki.

Innentől két lehetőség van: lépsz te, vagy vársz. Én az elöbbit javaslom.

2023. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, de elég valószínű

Volt azóta fejlemény?

2023. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Nem történt azóta semmi:|

*

Érdekes,hogy egyik nap kedves, például a héten előreengedett az ajtóban reggel,egy doga után megkérdezte,hogy szerintem hogy sikerült nekem,és kicsit beszélgettünk is,szóval úgymond van kontakt köztünk. Másik nap pedig semmi,hiába keresem a tekintetét,hiába kezdeményezek beszélgetést, rám se néz,illetve mogorva velem,míg a barátaival kedves,és nem értem,hogy ez miért van...

Fárasztó ez a vonzalom dolog 😭😂

2023. okt. 7. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh, sajnálom

Vagytok olyan viszonyban, hogy nyíltan rákérdezz, mi ez a hangulatingadozás?

2023. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még sajnos nem:(

Hallottam,hogy a barátai is erről beszéltek a múltkor,és ők se tudták megmondani,hogy miért lehet ez nála,szerintük egyszerűen ilyen:|

2023. okt. 7. 23:25
 8/8 anonim válasza:
100%
Hát figyelj, ugyanebben a cipőben jártam.. vagyis majdnem.. az enyémnek barátnője volt, de velem iszonyat kedves volt, meg is ölelt, kísért is a buszomhoz, meg minden ilyen rendes dolgot megtett értem. Majd kiderült, hogy egy kétszínű dög, és még sok más lánnyal ezt csinálta, csak enyhébben. Nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, de jó elővigyázatosnak lenni!;)
2023. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!