Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor keresi a szemkontaktus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor keresi a szemkontaktust, gyakran rámnéz beszéd közben. Jelent bármit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a baráti társaságomban akin azt vettem észre hogy amikor többünkhöz beszél vagy sztorizik valamit, akkor nagyon gyakran mélyen néz a szemembe, kicsit olyan mintha nekem beszélne. Beszél, beszél és mindig visszavándorol hozzám a tekintete. Másokkal nem látom hogy ezt csinálná. Ha pedig én mondok valamit akkor mindig reagál valamit, nevet egy jót, figyel. Bár azt el kell mondani hogy én is ugyan ezt csinálom vele, ugyanúgy figyelek és érdeklődő vagyok. De ez amit ő csinál csak szimplán figyelmesség és jómodor vagy esetleg valami más? Nem hinném hogy tetszem neki de nekem ő nagyon. Szóval nem szeretném ezt jelnek tekinteni, de olyan sokszor vigyorog rám meg a mondanivalómon. Meg ez hogy társaságban folyton hozzám beszél...

Mi ez?



2023. szept. 23. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy jel:)

A testbeszédét is figyeld meg!

Tükrözi-e a testtartásodat? Ha éppen egyikőtök sem beszél,akkor is néz téged? Amikor mêlyen néz a szemedbe,megvan a 6 MP? Mert ha igen,nagy eséllyel tetszel neki:)

Esetleg sokat beszél rólad más barátaival? Ha meglát elmosolyodik,elpirul? Ha rólad beszélgetnek mások,odamegy,és becsatlakozik? Ha meghallja a neved,vagy ha meglát téged,kitágul a pupillája?

Ha ezek többsége igaz,akkor nagy valószínűséggel bejössz neki;)


Sok sikert nektek! 💛✨

2023. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet komoly érdeklődést is, de egyetlen jelre nem alapoznék. Talán beszélnetek kéne online, vagy kettesben talizni.:)
2023. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődést mutat irányodba, csak még nem meri megtenni a lépést feléd.
2023. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van valakid.
2023. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor majd jobban figyelek rá, nézem majd hogy mire hogy reagál :)

Milyen jeleket küldhetnék neki esetleg én?


#4 nincs senkim

2023. szept. 23. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Morza jeleket.
2023. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj rá. Nézz rá,aztán ha visszanéz rád,kapd el a tekintetedet. Nézz mélyen a szemébe. Nem tudom mennyi idős vagy,de tehetsz kétértelmű megjegyzéseket. Bókolhatsz neki,pl.milyen jól focizik,most látid csak,milyen szép a szeme, gyönyörűen rajzol,stb. Hívd el valahová,sétálni,kirándulni,amihez kedvetek van. Nem buta fiú szerintem,innen már tudni fogja,hogy érdeklődsz iránta.


Viselj pirosat,szólítsd minél többször a kersztnevén,beszélgetés közben érintsd meg a karját,hátát vállát,tükrözd a testtartását! Ezek a pszichológiai trükkök esetleg segíthetnek;)


Sok sikert!

Csak ügyesen! ✨💛🌼👑

2023. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!