Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a buszon, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a buszon, aki tetszik de nem tudom hogyan kezdjek beszélgetést, valami tanács?

Figyelt kérdés
Üdv! Reggelente szoktam látni egy cuki lányt a buszon, általában egyedül szokott ülni és folyton azon gondolkozok, hogy melléülök de nem tudom hogyan kezdjek beszélgetést, mit mondjak neki. Néha délután is szokott lenni buszon, és mindig elém ül egy barátnőjével, ezáltal lehet kedvel engem (de lehet ezt csak én gondolom így). Esetleg valaki valami tanácsot tudna adni? Ha kihagytam valami fontos infót nyugodtan írjátok meg.

2023. okt. 4. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyik reggel megkérdezed, hogy leülhetsz-e mellé, és ha nem ellenkezik hangosan, akkor leülsz.


Aztán legközelebb is.


Aztán már meg sem kérded.


Aztán megkérded, hogy hol van a barátnője, akivel délután szokott jönni, hogyhogy reggel nincs itt sose. Aztán hogy melyik suliba jár, mit tanul.


Szokott valamit csinálni? Olvasni, tanulni a buszon, telóját nézi, ásítozik, embereket lesi, a forgalmat, vagy csak mered maga elé? Ha csinál valamit, rá lehet kérdezni, ha nem csinál semmit, akkor meg lehet kérdezni, hogy mire gondol. Meg hogy Malacka a Micimackóból fiú-e, vagy lány.


Ha már elkezdődik egy beszélgetés, onnan meg akármi lehet. De az is lehet, hogy hótt bunkó, de az meg beszélgetés nélkül úgysem derül ki.

2023. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
"cuki lányt a buszon" ezzel ki lehetne kergetni a világból. cuki a cica meg a nyuszi, ha egy lányra mondod ezt az elég creepy
2023. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/shorts/9WplEjDs6o0


vetkőzz le és utánozd a videóban látottakat, tuti siker. azonnal beléd fog esni, tapasztalat

2023. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha tetszel neki, tök mindegy milyen szöveggel szólítod le. csak ne legyen gáz és nyomulós.
2023. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezném, hogy készíthetek-e rólad egy képet, mert hát tetszel, és 3D-nyomtatóval szobrot készítenél róla, hogy leborulj bódító szépsége előtt napi szinten.
2023. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5

egy ilyen szöveg után futva menekülne a csaj

2023. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor benyomnám ezt a muzsikát, és elkezdenék szaladni utána:


https://www.youtube.com/watch?v=kGXTT7s01pw

2023. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és az 1es tökéletes választ adott!
2023. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. vagyok, 20 éve házas... ez a csajozás dolog eléggé túl van misztifikálva. Emberek vagytok, természetesen kíváncsiak a másikra, abban a korban, amikor "társadalmi elvárás" az ismerkedés, csak hát mindenki rutin nélkül áll ott, és azt hiszi, hogy tudnia kéne mindent.


Indulj ki abból, hogy a csajnak sincs fogalma sem arról, hogy egy sráccal hogyan kéne beszélgetésbe kezdeni!

2023. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon nem is fogsz már vele találkozni mert a busz már fix elvitte őt. Na csumicsumicsumi
2023. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!