Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a buszon, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a buszon, aki tetszik de nem tudom hogyan kezdjek beszélgetést, valami tanács?

Figyelt kérdés
Üdv! Reggelente szoktam látni egy cuki lányt a buszon, általában egyedül szokott ülni és folyton azon gondolkozok, hogy melléülök de nem tudom hogyan kezdjek beszélgetést, mit mondjak neki. Néha délután is szokott lenni buszon, és mindig elém ül egy barátnőjével, ezáltal lehet kedvel engem (de lehet ezt csak én gondolom így). Esetleg valaki valami tanácsot tudna adni? Ha kihagytam valami fontos infót nyugodtan írjátok meg.

2023. okt. 4. 13:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Kezd ezzel a beszélgetést: -"szia, te is ezzel a busszal utazol?" 🤣✌️
2023. okt. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!