Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírjak Instagramon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak Instagramon?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel egy buszon szoktunk utazni, néha reggel is meg néha délután is. Egyszer kétszer szemeztem vele, de mikor rámosolyogtam nem nagyon mosolygott vissza, így kicsit elment a bátorságom. Le akartam ülni mellé beszélgetni egyszer, de nem tudtam hogy kéne kezdeményeznem, így sosem volt bátorságom, és most nagyon elrontottam. Múlthéten mikor utoljára utaztunk egy buszon, hallottam, hogy egy barátnőjének meséli a buszon hogy tetszik neki valami srác. Na én most bepánikoltam, hogy ha nem nyitok felé, akkor hoppon maradok. Ezzel az a probléma, hogy jövőhéten fix nem fogunk egy buszon utazni úgy hogy meg is tudjam szólítani, mivel reggelente tömeg van és általában egymás közelében sem vagyunk, én pedig szalagavatóra készülök, így délutánonként tovább bentmaradok gyakorolni az osztálytáncunk. Félek, hogyha jövőhéten nem nyitok felé, akkor ő elkezd jobban a srác felé akit emlegetett, és akkor ott már biztos nem lesz esélyem. Viszont megvan az Instagram profilja (nem akartam online ismerkedni, gondoltam majd elkérem az instáját ha már legalább egyszer beszélgettünk élőben, de mikor hallottam hogy beszél erről a srácról bepánikoltam, eléggé értem az internet működését, nem vagyok rá büszke, de kinyomoztam az Instagramját), arra gondoltam, hogy ráírok beszélgetni. Viszont félek, nagyon nem vagyok rá büszke hogy így kikerestem az Instagram profilját, és félek mit gondolna hogy így kutattam utána (megjegyzem, jogos lenne részéről a kiakadás), nem tudom, hogy jó ötlet-e ráírni.

nov. 26. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltál, mi van ha rólad beszélt? Meg van rá az esély.

Szerintem mellőzd, simán letud ott rázni téged. De ha minden cérna szakad, írj rá. Ha tetszel neki, nem fogja érdekelni hogy kikerested. Azzal lesz elfoglalva, hogy rá írtál. Ha pedig kiakad rajta akkor nem tetszel neki, azaz másról beszélt. Kockáztatni megéri. Csak úgy élsz igazán.

nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen írj!!! Mi baj azzal, ha megkerested a profilját, semmi! Veszíteni valód nincs, és igenis lépj oda, főleg ha más is van a porondon! Egyszerűen csak mond meg neki, hogy nagyon tetszik neked és szeretnéd megismerni! Vagy azt mondja, hogy okés, rendben, akkor örülünk, vagy azt, hogy bocsi, de nem. Akkor nem örülünk, viszont legalább tudni fogod, hányadán álltok! Sok sikert!!!!
nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Fix nem rólam beszélt, valami külföldi srácot emlegetett, én pedig mikor legutoljára csekkoltam, még a külvilág számára is egyértelműen magyar voltam.


#2 Hát szerintem nem volt egészséges ennyire ráállnom a témára, rengeteg energiabefektetést igényelt az is hogy megkeressem, és az is, hogy biztosra menjek, hogy az Ő profilja (nincs kint képe, máshogy kellett kellett megtudnom), és szerintem ő is érezné, hogy ez talán kicsit beteges.


De köszönöm a tanácsokat, szerintem megpróbálok vele holnap reggel személyesen beszélni (Hétfőnként kicsit kisebb a forgalom a buszunkon), ha nem megy, akkor végtére is rá fogok írni.

nov. 26. 21:25
 4/7 anonim válasza:
100%
Na?
dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság?
dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül ráírtam, beszélgettünk kicsit Instagramon, az elején mondjuk fel lettem kérdezve, hogy mégis hogy találtam meg, de aztán tök jól elbeszélgettünk. Azóta egyébként találkoztunk megint buszon is véletlen, és ő kezdeményezett velem beszélgetést, szóval most próbálom valahogy feldolgozni, hogy végre látszólagos sikerem van egy lánynál
dec. 1. 21:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki bátorított
dec. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!