Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársam állandóan utánozz a beszédemet, a gesztikulációmat, tehát kb.kifigurázik engem..órán észrevettem, hogy egyik haverjával felém nézve beszélgetnek, utánoznak.

Úgy erzem, mintha nem kedvelne a srác, és azért csinalja ezt, hogy bosszantson, pedig én soha nem szóltam egy rossz szót sem neki. A tobbiek azt mondják tetszem neki, de szerintem azt nem igy mutatja ki az ember..ti mit gondoltok?


nov. 26. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ezt látod, kérdezd meg tőle
nov. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy tetszel neki
nov. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé óvodás szinten lehet, ha így fejezi ki, hogy tetszel neki... Én is azt javaslom, hogy kérdezz rá, hátha picit átgondolja a dolgokat.
nov. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Odamész, kinyitod a szádat és megkérdezed tőle, hogy ilyenkor mégis mit érez és miért jó ez?

De hogyha nem csinálsz semmit akkor gondolkodhatsz tovább ezen.

nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Csak dugni akar
nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!