Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit tennétek ha azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha azt mondaná egy incel srác hogy ha nem feküdtök le vele akkor öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
dec. 13. 01:39
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
a kérdés elméleti
dec. 13. 01:39
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
Felkisernem a hidra
dec. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
nincs benned semmi emberség
dec. 13. 02:03
 4/39 A kérdező kommentje:
remélem te is vele ugranál
dec. 13. 02:06
 5/39 anonim ***** válasza:
99%
Barátom az incek srác? Nem mondaná ezt nekem, ha valóban az lenne. Nem ismerem? Pláne hogy nemet mondok. Senkinek nincs joga és beleszólása, hogy egy ember mit csináljon a másikkal, ez mindenkinek a saját felelőssége. Én nem feküdnék le senkivel erős kapcsolaton kívül
dec. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
és hogy éreznéd magad utána hogy miattad nyírta ki magát egy fiatal srác?
dec. 13. 02:29
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kicsit jobb kedve legyen felesbe beszállnék a kötélbe. Ingame. Amúgy meg bár nem nekem szólt, hogy kéne érezzem magam? Nem miattam öli meg magát, elkeseredettsége végez vele, az ilyen embereknek fel kell keresni szakembert, aki segít rajtuk. Senkinek nem mondhatod, hogy amiatt lett öngyilkos mert nem feküdtek le vele. Ha bemegyek a bankba és azt mondom ha nem kapok pénzt öngyilkos leszek, mindenki le fogja sz*rni. Akkor is ha tényleg megteszem. Ettől függetlenül senki nem fog rendellenesen cselekedni. De hát erre mondják, aki hülye haljon meg. Amúgy meg azt írtad nincs emberség az elsőben, abban mennyi van aki ilyen döntés elé állít valakit? Görbe tükör…
dec. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
99%
Mert le kéne vele feküdni ezért, komolyan az ilyen menjen pszichológushoz, ne érzelmileg zsaroljon mást.
dec. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
99%
Azt mondanám neki, hogy ok, de ha nem ad nekem 20milliót, akkor én meg azért leszek öngyilkos.
dec. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
99%
Vennék neki kötelet
dec. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!