Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy vesztes vagyok, a helyembe...

Egy vesztes vagyok, a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat bántottak, kiskoromban, verbálisan, fizikailag, egész általános iskolában. Mindig egyedül voltam, ültem egy padon, sosem volt barátom. A szerelemben is szerencsétlen vagyok, akiket szerettem sosem szerettek viszont, mindig bántottak, megaláztak, kinevettek.

Minden nap úgy ébredek fel, hogy már nem bírom tovább. Nincs senki akire számíthatnék, egy örök vesztes vagyok. Úgy gondolom senki nem tud segíteni, mert menthetetlen vagyok.

Tudom hogy nem tartozok erre a világra.

Az öngyilkosság javasolt számomra!?



2023. nov. 2. 18:52
1 2 3 4 5
 1/45 Semuhi válasza:
57%
Edz
2023. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


Ugyanez mind megvolt nekem is, de suliban legalább volt 1 barátom.

Keress olyan társaságot, aki kedvel, szeret téged. A többieket akik csak mérgeznek koptasd ki az életedből.

Nyilván idő kell, amíg a depresszióból kilábalsz és elkezdesz nyitni az emberek felé, de nem lehetetlen. Csinálj valami olyat, amit szeretsz, hasznos.

Sok szerencsét kívánok neked, fel a fejjel!:-)

2023. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Sosem barátkozott velem senki. A saját családom is utál, lelkileg megöltek. Mindenki engem bánt és ellenségesen áll hozzám és én ezt már nem tudom elviselni. Biztos velem van a baj ez 100% nekem már nem kell se barát, se szerelem, semmi. Már rég beletörődtem ebbe. Csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Senki többet, harmadszor!?
2023. nov. 2. 19:25
 4/45 anonim ***** válasza:
73%

Minden bajból van kiút.

Járj olyan társaságba (hobby: sakk-kör, modellezés, tánc... ), ahol barátokra találsz. Vannak jó emberek is a világon, keresd őket. Figyeld meg, hogyan viselkednek az osztálytársaid, munkatársaid, akik eredményesek, sikeresek. Próbáld meg őket utánozni. A szerelem is rád találhat. Az, hogy eddig elutasítottak, semmit sem jelent. Fiatal korban ez általános, hiszen a párkeresés nem más, mint KERESÉS a sok között.

Fiatal vagy, ne gondolkozz az öngyilkosságon!

Sok sikert és szerencsét!

2023. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
78%

Hát nézd, ha megöngyilkolod magad, akkor sem lesz csajod, szóval nem igazán értem, ez hogy merült fel, mint lehetséges megoldás.


Csak simán magányos vagy. Pedig a net tele van mindenféle dolog mentén szerveződő közösségekkel, csatlakozz valamelyikhez.

2023. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

#5


Lány vagyok, felnőtt. ÉS MÁR NEM BÍROM TOVÁBB AZ ÉLETET! napról napra rosszabbul vagyok, azon csodálkozok, hogy mit keresek még mindig itt. Azt érzem, hogy már meghaltam, eddig nagyon sokat kibírtam, de már nem szeretnék itt lenni. Nekem az a sorsom hogy öngyilkos legyek.

2023. nov. 2. 20:46
 7/45 anonim ***** válasza:
67%

Mit szólsz a 4.alatti válaszomhoz?

Ne mástól várd a csodatevést, hanem tegyél azért, hogy a helyzeted megjavuljon. Jelentkezz énekkarba. A közös éneklés csodákat tehet.

2023. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
27%
Szia. Úgy gondolom, élhetnél még jó és szép életet. Ugye furcsa gondolat? Pedig elég jó esélyed van rá. Abból gondolom, hogy ezt is írtad: "biztos velem van a baj, ez 100%". Ugyanis ha abban a sok emberben kerested volna a "baj"-t, akik a sok rosszat tették veled, tévedtél volna, mert ennyi ember egyszerre nem tévedhet. Tehát a diagnózisod magaddal kapcsolatban igaz. Elengedhetetlen az igaz diagnózis, hogy jöhessen a valóságos változás, gyógyulás. A kérdés az hogy akarod-e? Ha igen, írd meg, és leírom neked a módját. Nekem és nagyon sok embernek bevált.
2023. nov. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
71%
Még mindig téríteni akarsz? Nem templom kell neki, hanem pszichológus leginkább.
2023. nov. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
76%
Mesélj inkább picit mi vezetett ide, miért érzed azt, hogy nincs más megoldás? Arra add meg az esélyt, hogy hátha akár valami apróságban tudunk tanácsot adni.
2023. nov. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!