Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, voltatok már együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már együtt öreg férfival?

Figyelt kérdés

Újabban ellepték a gyakorit a 30-40-50 éves faszik, akik tinilányokra utaznak és bizonygatják, hogy mekkora sikerük van a fiatal lányok körében. Ez elég kitalációnak tűnik, de én nem vagyok lány, érdekelne a ti véleményetek, tapasztalásotok. Próbálkozott már be ilyen öreg férfi? Lett belőle bármi vagy csak ezeknek a fura emberek fejében élnek ilyen szituk?


17F



jan. 14. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

Én nem voltam együtt 30-40 vagy 50 években lévő férfiakkal és nem is szeretnék . Az osztályomban a legtöbb lány nem is volt, és ők se szeretnék.

Igen próbálkoztak, nemet mondtam és tiltottam őket. Valakinek bejönnek az idősebb pasik, van akinek nem. Egyén függő. 18/l

jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Az osztályomban nem tudok senkiről, akinek ilyen kapcsolata/kalandja lett volna. Egyetlen ilyen esetről van tudomásom, az egyik osztálytársam nővére most 21, és összejött egy 50+-os férfival. Mástól nem hallottam ilyet.

18/L

jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
53%

19 éves lány vagyok és sajnos voltam együtt öregebb férfivel.

Akármikor eszembejut ez a történet, rosszul leszek, mert nem tudom teljesen feldolgozni.

Két éve ismerkedtünk meg, rögtön a pénzével akart megfogni- ahogy ismerem, azt gondolta, hogy mással nem jönne össze😂


A férfiak szeretik azt hinni, hogy őket elkerüli az öregedés és a pénzükkel vonzóak, bárkit megszerezhetnek. (De ez nem így van!!)


Amíg együtt voltam vele, állandóan próbálta leépíteni az önbizalmam, ez meg az nem szép az arcomon, fogyjak le, műttessem meg magam, fizeti a műtétem. (Persze nem történt meg)

Túl izmos a combom túl nagy a fenekem, neki a vékony magas nők tetszenek (ő magasnak hitte magát de persze nem volt az)

Ne tanuljak tovább, ne menjek egyetemre, ne dolgozzak, maradjak otthon vele és szüljek neki egy gyereket.

A külvilág visszajelzéseiből építette a saját önbizalmát, ezért kellettem én- egy trófea voltam.

Beleszólt az öltözködésembe, majd ő vesz nekem új ruhákat mert nem jók a mostaniak (egy darab ruhát nem kaptam végül)

Volt, hogy hetekig eltűnt, nem írt majd elhitette, hogy ez az én hibám. Hazudott a nevéről, a koráról, meg még ki tudja, miről..

Történeteket mesélt amikről elfelejtette, hogy nekem már mondta vagy teljesen mást mondott.

Ja, hogy az összes exe fiatalabb 25-nél..

Autóban ültünk, egy hangra kb 25-30 éves “kollégával” beszélt, elég személyesen. Mikor letette a telefont, rákérdeztem, van e köztük valami, a válasz az volt ,,de hát ez a nő tök öreg”

Tárgykent voltam kezelve, a végén már azért voltam vele, mert annyira megutáltam, hogy valahogy meg akartam bosszulni.

Elmondása szerint ,,érettebb vagyok a koromnál”

Nem tudom eldönteni, hogy pedo, nárcisztikus vagy a kettő egyszerre.


Tehát visszatérve, a lányoknak a saját korosztályuk tetszik. (Max pár évvel idősebb) Kivétel ez alól az apakomplexus, szerintem ez extrémen max 0.01%-ban fordulhat kb.elő, de semmiképp nem normális.

Ismeretségi körömben egy lány sincs együtt 15+ évvel idősebbel, csak egy barátnőm van aki most 24, az ő ex férje 50+ aki szintén bántalmazta őt, ő viszont már börtönben van. A lány azért volt vele, mert mindent megkapott tőle- csakhogy a férfi 16 éves tini lányokkal csalta meg, s mikor különvált tőle, akkor elrabolta és meg akarta ölni. (Röviden)


Úgyhogy a tapasztalat azt mutatja, ezek a kapcsolatok nem egészségesek.. és nem értem, miért van ennyire elterjedve a pedofilia, már kb népbetegség🤮

jan. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%
21 és 50+ számít? Nekem jó tapasztalataim vannak, jó randik, jó kapcsolat :) nem anyagiak. Mindenkinek más jön be, én külsőre vonzónak találom az idősebbeket, de én is azt a tendenciát látom, hogy kilógok a sorból, és akik nem ismernek, furán néznek rám. Szóval egyáltalán nem gyakori, még az anyagiakért sem.
jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!