Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen összeköltözni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen összeköltözni a barátommal?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, párom 19 éves. Ő már elvégezte a sulit, dolgozik, és már lassan 1 éve elköltözött a szüleitől.. Nekem még egy év van hátra a suliból.

Nyilván ez egy komoly dolog, és rengeteg mindent át kell gondolni, de együtt mérlegeljük a dolgokat.

Suli mellett nyilván én is dolgoznék, és akkor anyagilag biztosan meglennénk.

Nagyon szerelmesek vagyunk, már párszor utalgatott eljegyzésre is, úgyhogy a kapcsolat is komoly.

Arra gondoltunk, hogy nyáron kipróbálhatnánk ezt pár hónapig, amikor nekem nincs tétje se a sulinak, hogy milyen együtt, stb..

aztán ha jól meglennénk, akkor maradnék vele akkor is, amikor sulizok.

A párom egyébként most újítja fel a lakását:)

Valakinek van esetleg még tippje, hogy miket kéne még átgondolni?


jan. 14. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Amíg középbe jársz nem tartom jó ötletnek
jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Diakmunkaval rezsi, háztartás.

Aztán suli után főzhetsz, takaríthatsz. Gondold át újra..

jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Van egy csaj. Kolis. 15 éves. És igazából szinte minden este a 28 éves barátjánál alszik...
jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Korai
jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az egy évet mindenképpen várd meg, viszont nyaralni menjél el vele közben.
jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is korai, illetve #5-ös jót írt, előbb èrdemes lenne kipróbálni, hogy hosszabb távon is elvagytok-e.
jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Túl korai, neked tanulmányra kéne koncentrálnod, ha csak nem akarsz szar fizetést...
jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
Majd ha felelségül vesz
jan. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem józanodj ki.

18 évesen suliba járni, dolgozni, háztartást vezetni eggyszerre, átgondoltad te ezt? Miért lenne ez jó neked?

És mi van ha összeköltöztök és pár hónap múlva szakítotok és kitesz a csávó? Most oké hogy nagy szerelembe vagy és elhomályosít a rózsaszín köd, de ez is előfordulhat (és elő is fordul sokszor).


Majd ha végeztél a tanulmányaiddal, van egy normális munkahelyed és már jó ideje eggyütt vagytok akkor oké, de most még semmikép nem ajánlatos.

jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!