Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta el azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta el azt, hogy régebben szerelmes volt belém?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel kettesbe maradtunk egy bulin és akkor mondta azt, hogy régebben szerelmes volt belém. Fura volt nekem, hogy ez pont kb. azután mondta, miután a párjáról beszélt akivel lassan egy éve együtt voltak és ahogy beszélt a kapcsolatról boldognak tűntek.

Mással is előfordult már ilyen?



jan. 14. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ittatok, az ital sokmindent kihoz az emberből. Valóban fura és úgy tűnik, akar tőled valamit. Ezt érdemes letisztázni.
jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetoseg van

-->tetszel neki

-->tetszettél neki


Kérdezz rá ha érdekel

jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így tudta végleg lezárni. Az utolsó dolog is kijött belőle, ami egy picit is nyomta a lelkét.
jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hasonlóan láttam akkor ott a szituációt én is mint a 3-as, mivel más logikus magyarázata nem volt annak hogy erre futott ki a beszélgetés.

jan. 15. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel közvetlenül beszélnék, aki tetszik hasonlót én is elmondanék, csak ahhoz közeli, bizalmi kapcsolat kell.
jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!