Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi is ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi is ?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h volt egy fiu akivel megismerkedtem es eleg rovid ido utan egymasra talaltunk le is fekudtunk es o tudta h nekem az volt az elso aztan teltek a hetek es egyre jobban elhidegult tolem meglett a jogositvanya is es kocsijaval szinte tobb idot foglalkozott mint velem.. ami nekem elegge ugy jott le h csak kihasznalt vegig de o mai napig azt allitja h o egy lanyt se hasznalna ki. Viszont van egy lany akivel nyaron kavartak sokaig es en feltekeny voltam ra de o allitotta h az a lany milyen gyerekes neki nem kene most meg latom vele kocsikazik.kesz vicc h lehetnek ilyenek a fiuk manapsag

jan. 27. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Megnyugtatlak nem minden fiú ilyen, én egyet sem ismerek aki ilyen lenne és én se vagyok ilyen fiú.

Ezzel nem tudsz nagyon mit csinálni, csak elfogadni, hogy megtörtént, továbblépni és lehetőleg az ilyen fiúkat kerülni.

jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
"de o mai napig azt allitja h o egy lanyt se hasznalna ki" - Te is tudod, hogy ez nem igaz. Hiába állítja hosszú időn át, attól még nem lesz igaz. Csúnyán hangzik, de takarítsd el az életedből.
jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el találsz nála jobbat :)

L

jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Megdugott.
jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként hány éves vagy?
jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

" eleg rovid ido utan egymasra talaltunk le is fekudtunk"

ez van, ha hagyod magad...

jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem csak a srác gyerekes...
jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

sajnos van egy pár ilyen fiú az osztályomban.Azt nem értem, a lányok hogyan nem veszik észre, hogy egyszerre 2-3-al kavar. Én az egyenlőség és a párbeszéd híve vagyok.


17F

jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!