Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El rontottam? Mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El rontottam? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Találkoztam szeptemberben egy lánnyal, nem messze lakik tőlem. Rám is írt és nagyon sokat beszélgettünk. Bevallotta, hogy többet érez irántam de ha a talalkozasrol beszéltem akkor mindig témát váltott. Történt egy kis vita és ott nagyon megváltozott. És csak annyiért mert kimentem bandazni és lányok is voltak ott. Aztán azt mondta hanyagoljuk egyelőre majd meggondolja. Nem bírok rá várni. Ma rairtam és nagyon flegma válaszokat írt tiszta bunkó.. Egy lány barátom rá írt a múltkor szerintem amiatt lehet. Kérlek segítsetek mivel írjak rá, hogy ne így válaszoljon..
febr. 6. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj rá sehogy, hagyd a francba ezt, ha ez nem volt neki világos, hogy van köztetek valami és elkezdi a hülyeségeit meg a kifogásokat, az offos, nem éri meg. Ő még gyerek, de szerintem te is.
febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom fogom e bírni:/ mert azt irta hogy többet érez mint barátság de kevesebb mint szerelem
febr. 6. 20:52
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h te elrontottál volna itt bármit..
febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Nagyon gyerek még fejben, nem értem miért fél találkozni veled.

febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt így elment a kedve az egésztől, akkor egy éretlen hülye...elnézést.
febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Nyomorék a csaj
febr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd az ilyeneket a p.csába. Keress inkább egy normális barátnőt, az ilyen nebántsvirágokat meg taposd el a g.cibe. Nem érettek ők az életre!
febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ma kiderült egyébként hogy az a baja hogy igazából nem tetszek nekik csak úgy érezte, és hogy a lány barátom rá írt olyanokat hogy írjon rám stb.
febr. 7. 14:13
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jól tippeltünk...

Határozatlan, befolyásolható, nem tudja mit csinál. Szerencséd, hogy nem jársz vele, különben bárki elvehette volna tőled.

febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Éretlen még a lány. Meg olyan is előfordul, hogy valaki külsőre tetszik, aztán beszélgetve vele már kevésbé. Majd lesz más, ne bánkódj e miatt.
febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!