Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El rontottam? Mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El rontottam? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Találkoztam szeptemberben egy lánnyal, nem messze lakik tőlem. Rám is írt és nagyon sokat beszélgettünk. Bevallotta, hogy többet érez irántam de ha a talalkozasrol beszéltem akkor mindig témát váltott. Történt egy kis vita és ott nagyon megváltozott. És csak annyiért mert kimentem bandazni és lányok is voltak ott. Aztán azt mondta hanyagoljuk egyelőre majd meggondolja. Nem bírok rá várni. Ma rairtam és nagyon flegma válaszokat írt tiszta bunkó.. Egy lány barátom rá írt a múltkor szerintem amiatt lehet. Kérlek segítsetek mivel írjak rá, hogy ne így válaszoljon..
febr. 6. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást szerintem is. Ha várnál rá azzal inkább idődet és energiádad pocsékolnád jelenleg.
febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De nekem kell ez a lány. Nem találok máshol hozzá hasonlót se annyira gyönyörű és a személyisége is..
febr. 7. 16:59
 13/20 anonim ***** válasza:
Hiába kell neked, ha ő nem fog semmit sem csinálni mert GYEREK még ahhoz, hogy felfogja az érzelmeket. Egy manipulálható buta kislányról van szó. Hát nem érted? Akármit teszel ő ezt nem fogja érteni és bármennyire is szeretnéd, bármennyire is képzelsz bele olyat amit látni akarsz az nem a valóság.
febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Rá írtam és nagyon hosszú szöveget kaptam. Írtam neki, hogy kell e még idő és hát azt irta szerinte érthető volt hogyan nem keres se engem se a tarsasagom. Azt írta neki már más tetszik és hagyjam békén. Mert amikor beszélgettünk írtam neki egy kissé perverz dolgot és ő azt mondta számára undorító ha egy fiú perverz dolgot ír és a személyiségem se jön be. Nekem ezek után is kell mert nem tudok tullepni.. Most írtam le neki ezt kB csak hosszabban és szebben és azt irta le fog tiltani ha sokáig zaklatom :/
febr. 7. 17:28
 15/20 anonim ***** válasza:
Te ritka hülye vagy, nem lehet erre mit írni. További jó vergődést!
febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15. Kifejtenéd magad bővebben? Miért?
febr. 7. 21:29
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#16 Nem csak jeleket küldött, hanem elmondta, hogy nem akar téged.

"nem keres se engem se a tarsasagom"

"neki már más tetszik"

"hagyjam békén"

"a személyiségem se jön be"

"azt irta le fog tiltani ha sokáig zaklatom"

Csak hogy néhányat említsek azok közül, amit te írtál.


Van az a pont, amikor már nem szabad eröltetni. Nem tudom, hogy ez mikor jött el, de már meg volt. Ne zaklasd szegény lányt.

febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szemét leszek. Szerintem te legalább olyan gyerekes vagy, mint a lány. Annyira túlzás és szánalmas, amit mind a ketten műveltek. Szerintem az sem kizárt, hogy kamu ez a kérdés.
febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Valóban túlfeszíted a húrt, bár ennek már amúgy is mindegy, szóval...
febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
vond le a tanulságokat: mit csinálnál máshogy, és lépj tovább. Tapasztalatlan vagy, most tanulod ezeket a dolgokat. Fontos, hogy megértsd, hogy egy párkapcsolathoz két szabad ember akarata kell. Tehát figyelned kell az ilyen visszajelzésekre és komolyan venned, tisztelned a másikat. LEhet, hogy otthon minden úgy volt, ahogy te akartad, mert kizsaroltad ezt a szüleidből, vagy ők elcseszték valahogy. A családtagjaiddal szemben a többi ember nem függ így tőled, tehát senkit nem érdekel, hogy te ilyen erőszakos alak vagy, aki vak arra, hogy a másik milyen, mit szeretne. Néha pofára esünk, nem mindig van úgy, ahogy mi szeretnénk, fogd ezt fel, ha fejlődni szeretnél, ha jó pasi szeretnél lenni. Vagy választhatod azt is ,hogy görcsösen ragaszkodsz ezekbe a tévedésekbe, akkor boldogtalan leszel és a lányokat is boldogtalanná fogod tenni. Mert lesz olyan, akit bele tudsz zsarolni egy kapcsolatba, de nyomorult lesz és hazug.
febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!