Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meleg osztálytársad?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meleg osztálytársad?

Figyelt kérdés
Hogy állsz hozzá?
febr. 8. 14:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, lehetséges, de soha nem érdekelt mások nemi irányultsága.
febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint nem, aztán meg ki tudja. Nem érdekel mások nemi élete, ahogy 1-est se.

De ez a tini PÁRKAPCSOLATOK kategória, szóval nem értem miért itt van a kérdés. Miért nem az emberi tulajdonságoknál? Esetleg szerelmes lettél egy osztálytársadba, aki meleg? Bár nem hiszem hogy tudod, hogy meleg, kivéve ha a barátja vagy, de az eleve rossz ügy. Ha meg nem az van, akkor meg csak sejtheted az identitását. De ha lányokkal is barátkozik, és nem érez irántuk semmit, az még nem melegség.

febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%

Nekem volt es be is probalkozott nalam.

Elöször mondtam neki hogy en hetero vagyok de aztan egyre többet talalkoztunk sulin kivül is, volt hogy fel is jött hozzam.

Az egyik ilyen alkalommal is probalt ugy közeledni felem, simogatott stb. es az lett a vege hogy lefeküdtünk.

febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
Igen, volt. Aztán rákapattam az orálra. Csak behúnytam a szemem, és élveztem az érzést. És igazából azzal nyugtattam magam, hogy egyes kiscsajok a kutyájukkal lefetyeltetik magukat, ő legalább tudott főzni is, meg hát ember volt.
febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
6%
Volt igen, oraloztunk egymasnak.
febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Volt, mindig tagadta is. Iszonyat lányos pasi volt, az a tipikus "na ő biztos meleg" srác. Persze mindig tagadta, de pár évvel érettségi után coming outolt. Sosem basztattuk miatta, elvolt a kis világában, mi meg a sajátunkban.
febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%
Negyedik vagyok. Nem tudom, hogy miért pontoztatok le. A válasz hasznos: naná. Akkor meg?
febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt, mindvegig tagadta, de holdrol is latszott hogy meleg, egyetem utan kiderult, hogy van azonos nemu parja
febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem ugyan arról beszélünk véletlen? Xd
febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hogy derül ki az ilyen?
febr. 8. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!