Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meleg osztálytársad?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meleg osztálytársad?

Figyelt kérdés
Hogy állsz hozzá?
febr. 8. 14:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik legjobb barátom meleg, aki volt osztálytársam is, csak akkor még magáról sem tudta. Nem változott semmi a comint outja óta, ugyanúgy megyek vele bárhová, mint előtte.
febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
9# most esett le, de amúgy nem olvastam el a kommenteket :D
febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
Hat mar kihült
febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Az osztályokban nem tudok ilyenről, az évfolyamból viszont több embert is ismerek. Ugyanúgy állok hozzájuk, mint a heterokhoz, nem a szexuális irányultságuk alapján ítélem meg az embereket.
febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. A suli után sem lettek melegek ha jól tudom.
febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biszex volt, még dicsekeddett is vele. (Lány volt)
febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Már befejeztük a sulit, de ketten is melegek vagyunk abból az osztályból. Mindketten fiúk. Amikor suliba jártunk, még nem volt téma egyikőnknek sem. Csak simán nem csajoztunk és ennyi. A másik srácon eléggé "látszódott", róla mindenki sejtette. Vagyis mondhatnám, hogy róla mindenki tudta, már jóval korábban, mint ahogy a fiú ráeszmélt volna önmagától saját identitására. Rólam senki sem gondolta. Osztálytalálkozón mondtuk el, hogy mi a helyzet, amikor rákérdeztek. Nem tagadta egyikőnk sem, de nem is reklámoztuk. Ja, és soha nem jöttünk össze egymással, egyikőnknek sem volt esete a másik. :) Jó haverok voltunk, de csak ennyi.
febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem, hogy hogy álltak hozzánk a többiek. Mindkettőnket nagyon kedveltek. Népszerűek voltunk, soha nem volt semmi gondunk másokkal. A másik srác volt a mindig ezerrel pörgős, vicces, poénkodós, harsány, élénk személyiségű gyerek, én meg a csendes, jólelkű, segítőkész, megfigyelő, szemlélődő típus. Teljesen ellentétes a mentalitásunk. Mindkettőnket nagyon kedveltek és kedvelnek még a mai napig is a volt osztálytársak. Jó fejek, nagyon rendesek.
febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom. Mondjuk engem nem érdekelne, hogy az, csak ne legyen a közelemben.
febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Volt másfél év után derült ki hogy az úgy hogy a lányosztály társunkkal barátok voltak és el mondta neki az meg az egész osztálynak utánna nem járt be vagy 1 hónapig nem lett más a viszonyunk csak kicsit tartoztam tőle nehogy megkóstoljon

Aztán egy beszélgetés közbe véletlen szoltam egy olyat neki hogy te f@@ szopó elfeledkeztem róla hogy kiket szeret aztan elszegyeltem magam

márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!