Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni, ha ennyire egyoldalúak a beszélgetések?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, akivel az elmúlt időben többet beszéltünk. Megfigyeltem, hogy csak akkor beszélünk, ha én odamegyek hozzá vagy ráírok. Másképp nagyon ritka az, hogy ő írjon rám, vagy jöjjön beszélgetni. Kedden beszéltünk utoljára instagramon, ennek ellenére pár szünetben még elkaptam. Elgondolkodtam rajta, hogy van-e így értelme tovább teperni. 17/F
febr. 11. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

nagyon ritka az, hogy ő írjon rám,


Vagyis előfordul.

Mióta ismerkedtek?

Szerintem hasznos dolog a türelem.

febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha valamennyire is érdekelnéd írna magától vagy odamenne hozzád, ebből egyik sem valósult meg. Ha érdekesnek és szimpatikusnak tartana sokkal nyíltabb és érdeklődőbb lenne. Ne csináld, az ilyeneknek semmi értelme sincs, ez valóban egyoldalú erőltetett beszélgetések!
febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta beszéglegett? Lehet, hogy csak elfoglalt, vagy visszahúzódóbb, vagy nem tudja, hogy neked mikor jó és nem akar zavarni. Millió meg egy oka lehet, szerintem ha tényleg akarsz tőle valamit akkor ne hagyd ennyiben. Kérdezz rá erre, és ha kerüli a válaszadást vagy valami olyan válaszol ami neked nem felel meg akkor vess véget az egésznek
febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgettek*
febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!