Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki volt?

Figyelt kérdés

Egyszer kaptam tavaly egy szerelmes levelet. Igazából csak a külső tulajdonságaimat emelte ki. A végére leírta, hogy válaszoljak, majd tegyem a termem előtti padra a levelet. Mivel úgy írta, hogy: "Tedd a termetek előtti padra", feltételezem, hogy nem osztálytárs volt, mert biztos nem ötletelt azon, hogy így nem gyanakszom rá, meg miért is terelte volna el a gyanút magáról?

Szóval szerintem egy felsőbb éves volt, még hozzá az, aki mindig nyaggatott. Mármint, köszönt mindenhol, ahol látott, és...szóval egyértelművé tette, hogy "tetszem neki". Persze olyan volt, mintha csak szívatna, meg a természete is eleve "bolondos", szóval igen, szerintem csak szívatott.

Azóta már, egy fél éve kb. figyelmen kívül hagy, már nem köszön. Szóval gondolom abba hagyta. De karácsony környékén levelet lehet küldeni az iskolában egymásnak, és nekem küldött valaki egyet. Az írás ugyanaz volt, mint azon a levélen. Vagyis amennyire emlékszem olyan volt, ugyanaz. A levelet még a megkapása napján kidobtam, szóval összehasonlítani nem tudom. Bár már a karácsonyi sincs meg. Szóval lehet, hogy tényleg az írta ezeket, aki "szívatott"? Vagy egy másik fiú? Fiú írás, az biztos. Végül is, ha csak szívat, akkor képes lett volna egy "gyenge" levelet írni? Szerintetek?



márc. 11. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Józsi volt.

Vagy most mit vársz, hogy találjuk ki? 😂

márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# Úgy értem. Az a fiú, aki folyton szívatott, mint írtam. Bár ki tudja, lehet szerintetek nem is szívatott. Vagy valaki más?
márc. 11. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem is egy volt.

Haverok szórakoznak. De az is lehet, tényleg tetszel annak a felsősnek.

Kérd el a füzetét, kiderül.

márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de jól teszed hogy leszarod.
márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés, hanem megerősítést vársz másoktól, hogy igen ő volt az. Én ez alapján nem tudom eldönteni mert ezek csak agyatlan találgatások és fantáziálások keveréke, hogy addig se unatkozz.
márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!