Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek meg egy csajt, ha nem tudok róla semmit?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki felkeltette az érdeklődésemet a suliban, de nem tudok róla semmit azon kívül, hogy milyen szakra jár. Egyszer oda szeretnék hozzá menni beszélgetni, de nem tudom ilyenkor mit illik/érdemes mondani, szerintem a semmiből való smalltalk fura/szánalmas lenne. Nehezíti a helyzetem, hogy folyton a barátnőivel van, nem szeretnék hozzá ilyenkor odamenni. Bármi tanács?

ápr. 16. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Valszeg számodra egyszerűbb lesz megkeresni inkább online, mert nekem eléggé úgy tűnik, hogy az élőbeli leszólítás ellen csak kifogásaid vannak. Keresd meg, jelöld be, aztán írj rá, ha visszaigazol.
ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem sajnos de én ebben régimódi vagyok. Szerintem iszonyat személytelen ha valaki csak online írogat, plusz a lányoknak általában úgyis 101 pasi írogat egyszerre, ki szeretnék tűnni. Egyébként meg megpróbáltam már (kíváncsi voltam rá, hogy van-e pasija, mert nőnapon láttam egy szál virággal), de mivel tényleg semmit nem tudok róla (nevét se) nem jártam sikerrel
ápr. 16. 19:15
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha valami közelgő időpont van a sulitokban, akkor arról beszélhetnél vele.

Hátha ki tudsz valamit deríteni róla. Amúgy használj ki minden esélyt, ami kialakul


Azt írtad, hogy régimódi vagy. Akkor egyszerűen menj hozzá és kérdezd meg hogy beszélhettek-e négyszemközt, vagy mondd azt hogy bejön neked és elhívhatod valamerre délutánra.


Sok szerencsét!

ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

‶a lányoknak általában úgyis 101 pasi írogat egyszerre, ki szeretnék tűnni.″

igaz én fiu vagyok, de ezt nagyon jol látod. valószinüleg észre sem venne a többi irogató fiu mellett.

de ha nem jól látjuk, akkor itt egy lány meg mondhatná az igazat.

ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Most erre nem nagyon lehet mit írni...
ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

4# Valamennyire jól látjátok.

De csak azokra írogat 101 fiú, aki képeket posztol magáról az internetre, mert akkor feltűnik a sok ismeretlen, a szent ég tudja kinek, és ráírnak.

Én pl. nem teszek ki magamról semmilyen képet, és lám, boldog-boldogtalan nem írogat nekem, csak a barátaim.


Egy lány.

ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
hát, a fiatal lányok többsége teli posztolja az instáját szelfikkel, szóval tuti sok fiu ir nekik. ezért sem szerettem hogy az exemnek valami mániája volt hogy állandóan szelfizze magát instára stb. gondolom ezért is rakta egy idő után privátra a fiokját vagy nem tudom.
ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos suliban nem sok esemény lesz már az érettségin és a ballagáson kívül. Annyiból szerencsés vagyok ez ügyben, hogy mivel technikumba járok, ezért az írásbeli és a szóbeli érettségim között szakmai órákra be kell járnom (felkészülési szempontból szopás, de legalább nem az van, hogy 3 hét múlva kalap-kabát, nincs több esélyem). Igazából az a nagy problémám, hogy nem tudom, honnan lehetne témát kerítenem. Sajnos az öltözködése vagy a kinézete nem árul el sokat az érdeklődési köréről :(
ápr. 17. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8# Ő is ballag? Ha igen, akkor beszélgethetsz vele arról, hogy hogy készül a ballagásra, hiányozni fog-e neki az a környezet, szerette-e, az érettségi miatt izgul-e, stb.
ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, pedig jó téma lenne. Egy évfolyammal alattam jár
ápr. 18. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!