Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek meg egy csajt, ha nem tudok róla semmit?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki felkeltette az érdeklődésemet a suliban, de nem tudok róla semmit azon kívül, hogy milyen szakra jár. Egyszer oda szeretnék hozzá menni beszélgetni, de nem tudom ilyenkor mit illik/érdemes mondani, szerintem a semmiből való smalltalk fura/szánalmas lenne. Nehezíti a helyzetem, hogy folyton a barátnőivel van, nem szeretnék hozzá ilyenkor odamenni. Bármi tanács?

ápr. 16. 18:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
10# Esetleg, akkor megkérdezheted tőle, ő hogy áll a ballagáshoz, hisz egy év múlva ő fog ballagni. Gondolkodik-e már azon, hogy hova megy tovább, izgul-e az érettségi miatt, van-e olyan tantárgy ami nehezebben megy neki, esetleg felajánlhatod hogy segítesz neki benne, ha te tudod azt a tárgyat, stb.
ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte csak köszönj rá, hogy szia és mosolyogj. Ha visszaköszön legközelebb próbálj vele beszélgetni csak egy pár szót. Ha nem, nem baj próbáld meg még párszor, lehet elsőre azért nem fog, mert megilletődik. Aztán keresd meg online.
ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát annak idején, a 80-as években ez simán ment. Előre engedtem reggel a kapuban. A lépcsőn fölfelé megkérdeztem, hányadikos, melyik osztályba jár. 3-dikos? Örülök, hogy ilyen csinos lány van azok között, akik a ballagásunkat szervezik. Remélem, találkozunk még. Megszereztem az órarendjüket. Lehetőleg úgy intéztem, hogy összefussunk.🙂

Nem érdekelt, hogy a lányokkal volt. Nekik is köszöntem. Aztán nekiszegeztem, hogy merrefelé megy, mert én is arra. Szép lassan alakult ki a barátság. A ballagáson külön virágot kaptam tőle: virágot a virágtól - mondtam, s elkértem a telefonszámát.

Szép szerelem volt. 🌷

ápr. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá valami mondvacsinált okkal, pl hogy ma van e az xy tanár a suliban mert nem láttam még és vele lenne óránk
máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy amelyik szakra jár kik tanítanak ott mert gondolkodsz a váltáson
máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Derítsd ki kicsoda az apja, meg mivel foglalkozik, aztán majd meglátod érdemes e "közelítgetni", nehogy a végén szeletelve kapd vissza a farkad!
máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot 16-osnak, kívánom, hogy tapasztald meg amit itt leírtál. Ha ez megnyugtatja a keserű lelkedet, azóta elkurtam, szóval megint pofára vagyok esve
máj. 13. 16:33
 18/22 anonim ***** válasza:
17# (nem 16-os vagyok) Ez azt jelenti hogy leérettségiztél, de nem mertél azóta közelíteni felé? Vagy megpróbáltad legalább?
máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A 13-as válaszoló (1:50) nagyon jó tanácsot adott. Az én időmet idézi a tanácsa.
máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#18 Leérettségiztem, ma láttam utoljára biztosra, de végül nem mentem oda, mert egy barátnőjével volt. Mivel még szakmázok, nem tartom lehetetlennek, hogy összefussunk, de nem látom nagy esélyét mert rövidített órarendem van és a szakmai gyakorlati épületbe vagyok egész nap besuvasztva. De őszintén a mai után kicsit úgy is vagyok vele, hogy ilyen töketlenkedéssel mint amit ma lenyomtam, lehet nem is kéne erőltetni ezt a dolgot
máj. 13. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!