Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vivien vagyok. Nagyoon szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virag vivi kérdése:

Vivien vagyok. Nagyoon szerelmes vagyok az oszt tarsamba de o masba szerelmes de am tudja h en szerelmes vok bele es akibe szerelmes az az azt mondta h en mar lefoglaltam mit csinaljak?

Figyelt kérdés
De hogy birnak neki ,,bejonni" mit csibaljak h jarjon velem.?
2015. máj. 13. 19:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Minek tanuljak?. Mindenből kitűnœ vagyok.nemsokâ 13.és ha már kérdeztem a kérdésre válaszoljatook
2015. máj. 13. 19:47
 12/20 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem az ékezetek hiányával van baj. Az meg még nagyobb gond, hogy ötös tanuló vagy. Komolyan. Jó ha a kettes szintet megütöd nyelvtanból és fogalmazásból.
2015. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Nehéz elhinni, hogy mindenből kitűnő vagy, mert egy kitűnő tanuló egy ilyen kérdést simán megfogalmaz érthetően. A kérdésedre pedig nem tudok használható választ adni, mivel sem Téged sem Bencét, sem Annát nem ismerem. Nem tudom hogy Bencének milyen stílusú lányok jönnek be, azt se tudom, hogy mi az amiben "jobb" nálad Anna, vagy mit kellene magadon változtatnod ahhoz, hogy téged válasszon Bence. Remélem kielégített a válaszom :)
2015. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Képzelem az élet más területein is mennyire igényes vagy, ha csak irodalomórán tudsz helyesen írni.
2015. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Már írtam,hogy miért nem tudok neked segíteni, de valami azt súgja,hogy mástól se nagyon fogsz olyan választ kapni, ami szerinted hasznos.
2015. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy Bence "aránylag" szerelmes beléd de Anna jobban bejön. Vagy szeret, vagy nem. Te többet nem tehetsz, tudja mindenki a szitut. Bence fog lépni, ha érdekled, ha nem, akkor lesz más. AZ önérzetedet meg akárhány éves vagy is ne dobd félre, mert akkor nem fog tisztelni és nem lesz esélyed (és tanulj meg írni!).
2015. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
"felnőtt párkapcsolatok"
2015. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Figyelj, csak. Tudok drága írni, attól, hogy most nincs kedvem helyesen , ékezettel írni, attòl tudok te nagy a.sz kalap.először nézzél már magadba, hogy nem te vagy az az ugynevezett ,, király" ugyhogy belehet fogni a csőröd attol hogy nagy nem kell mindenkibek megmutatnood
2015. máj. 15. 17:38
 19/20 anonim ***** válasza:
Írj normálisan ha nirmális választ akarsz ,,vivien"
2016. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Költőnő? ***** válasza:
Xdddd
2016. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!