Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » NAGYON FONTOS! Egy fiu hogy...

NAGYON FONTOS! Egy fiu hogy viselkedik azzal a lannyal aki bejon neki? O akarhat tolem valamit? BOVEBB LENT

Figyelt kérdés
15/lany vagyok. egy 16 eves fiu akivel par honapja ismerkedtem meg nagyon kedves volt velem eloszor,mielott beszeltunk volna fb-n lattam hogy tobbszor engem nez buszon pl.aztan elkezdtunk beszelgetni fb-n is.nagyon aranyos volt,vicces es nekem ugy jott le hogy elegge tetszem neki.:)aztan volt egy buli kb 1honappal kesobb ahol megbeszeltuk hogy majd talalkozunk.igy is lett,es ugymond osszejiottunk akkor este(nem szex csak csok oleles..)VISZOONT! utana mikor beszeltunk aztmondta ha nem ivot volna akkor este ez megsem tortenik merthogy csak baratkent tekint ram. dee amikor beszelgetumnk mindig oszinte kepeket mutogat magarol kerdezi a velemenyem..es miota kimondta ezt hogy csak baratok vagyunk nemis beszelunk de sokszor engem nez. SZERINTETEK MIVAN? bejovok neki?

2015. máj. 2. 18:47
 1/2 Umaku ***** válasza:
Minek hazudott volna? Azért néz mert nem akarja hogy a barátságotoknak vége legyen. Szerintem nem tekint úgy rád.
2015. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon durván beletett egy vágyakozó helyzetbe. Jól felizgat, aztán beteszi az ajtót a barátsággal.

Ugyan azt csinálja amit a lányok csinálnak a férfiakkal. :D


Ha beszélsz vele, Arkadashim üzeni hogy respect. :D

2015. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!