Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lánynak és egy 26...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lánynak és egy 26 éves srácnak érdemes kapcsolatba kezdeni? Vajon mi sülne ki ebből? Lehet köztük komoly a dolog?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 00:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Anowind ***** válasza:
0%
Jobbis, hogy nem áéllok le vitatkozni veled kedves hetes! a kérdezőnek sok sikert, neked meg csörög a pizsi.nem?
2015. júl. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
100%

Egy újabb kislány, aki sokkal érettebbnek gondolja magát a koránál...-.-

Ebben a korban sok az a 10 év.Ő már gyereken is gondolkodhatna,te meg még csak egy gyerek vagy.

2015. júl. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16 éves kis ostoba "jajj de cukcsik az idősebb pasik tök romantik" takony mondja nekem, hogy fellőtték a pizsit, ezt a napot is megértem. :D
2015. júl. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
Mmm finom tinisuna. Kérdező, ebből olyan kisülés lenne, hogy ihaj! Kedves egészségükre.
2015. júl. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Nyugalom emberek. Képzeld el kedves utolsó előtti, hogy jóval érettebb vagyok a koromnál, ezt nem én mondom, hanem a környezetemben lévő felnőttek, tanárok. Illetve a srác, aki benn van a kérdésemben.

(ui.: szerintem egy olyan 16 éves, aki átment már a pánikbetegségen, depresszión, szülők válásán, haláleseteken, mostoha szülőn és még ilyeneken, és ezek után még életvitám, pozitív gondolkodású, az mondható is érettebbnek... nem a tipikus mai plázapi*a vagyok, sem a menő, bulizós, felnőttnek képzeli magát kislány)

2015. júl. 1. 01:22
 17/31 Anowind ***** válasza:
14: Nyári szüneten vagyok bocsi! Elvégeztem a 10-et, de te vajon hány évet végeztél el? Valszeg a nap 24 órájából 26-ot bent ülsz a gép előtt és és a fészen töltöd az időt na ennyi voltam csősztök.
2015. júl. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Kedves #15ös. Nem feküdnék le vele azonnal.. ne képzeld azt. És ő sem erre hajt, hanem komoly kapcsolatot szeretne. Régóta ismerjük egymást.
2015. júl. 1. 01:25
 19/31 Anowind ***** válasza:
Feri te olyan böszme vagy, hogy ha leütnének Őszöd adná a másik pofont :D
2015. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Anowind ***** válasza:
Menjél vissza Kúrcsány Katóshoz Pápára! Lol!
2015. júl. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!