Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lánynak és egy 26...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lánynak és egy 26 éves srácnak érdemes kapcsolatba kezdeni? Vajon mi sülne ki ebből? Lehet köztük komoly a dolog?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 00:09
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Figyelj már, te egy érett csaj vagy, minek a válaszunk?
2015. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt, hogy mások, felnőtt emberek hogy vélekednek erről.

Amúgy köszönöm a válaszokat:)

2015. júl. 1. 02:02
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy évvel vagyok idősebb nálad, szóval nem tudom, mennyit nyom a véleményem a latban, de alapvetően nem gondolom, hogy egy 26 éves férfinak egy 16 éves lány lenne a lelki társa. Totál másféle problémákkal kell szembesülniük nap mint nap, nincsenek ugyanabban az élethelyzetben, és valószínűleg nem is azonos mértékben tapasztaltak, így jóval nehezebben értik meg egymást, mint kéne egy kapcsolatban. Ha te mindezt végiggondoltad, és volt már alkalmad megbizonyosodni arról, hogy a ti esetetekben ez másképp lenne, akkor áldásom rátok.
2015. júl. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"Képzeld el kedves utolsó előtti, hogy jóval érettebb vagyok a koromnál, "


Jhajjj, már hiányoltam ezt a szöveget... tudod kérdező, ha nem nyomatná ezt kivétel nélkül minden kis tini, akkor talán el is hinném..

2015. júl. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

#23 nagyon is hasonlítunk, a problémáink is, mivel ugyanabban az élethelyzetben vagyunk.. most ebbe nem akarok belemenni. De van egy meghatározó közös pont, ami összeköt bennünket. Eddig a korosztályomban nem találtam olyat, akivel hosszútávon jól kijöttem volna. Még a 18 éves barátom is, egyszerűen sokkal önállótlanabb és éretlenebb volt, mint én... mondta is, hogy őt zavarja a gondolkodásom és a szigorú felnőttes viselkedésem.


#24 Nem igazán érdekel, mit hiszel és mit nem. Nem fogok leállni veled vitatkozni. ;)Higgy amit akarsz, nem ismersz és szerencsére én sem téged.

2015. júl. 1. 03:41
 26/31 anonim ***** válasza:

Elolvastam az első oldal válaszait és XD

A többi már nem is érdekel.:D


A kérdéshez :megpróbálni meglehet, semmit nem veszíthettek.

Ha mondjuk 23 és 33 lennétek, jobban nézne ki,így kicsit soknak tűnik ez a 10 év.

Egy 16 éves lánynak bulizni,pasizni kellene, ugyan létezik még olyan,hogy ennyi idősen megtalálja az ember élete párját és leéli vele az életét,de egyre ritkább.

A srác lassan 30 lesz,családot,gyereket akar majd.

A lánynak pár év múlva lehet fogalma nem lesz mit szeretne, mit akar.

Mindegy, egy próbát megér,de ne éljétek bele túlságosan magatokat.

2015. júl. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem is most vágnánk bele igazából.. én legalábbis szeretnék várni. Mondjuk ha 2-3 év múlva is úgy gondoljuk. Utolsó, az az érdekes, hogy én nem akarok sem bulizni, sem pasizni. Hívtak már sokszor, de én nem mentem. Nem járok semmilyen szórakozóhelyre.. és nem akarok pár hónapos kapcsolatokat sem. Hosszútávú, komoly kapcsolatot szeretnék, tervekkel és kb. 21-23 évesen összeházasodni, családot alapítani. Családi helyzetemnek köszönhetően hamar fel kellett nőnöm viselkedésileg.. jó ideje nem érzem magam már gyereknek és a korombeliekkel is utálok lenni. Bár tudom, hogy még gyerek vagyok. Sosem jöttem ki jól a korosztályommal, suliban is szívesebben beszélgettem tanárokkal, mint komolytalan osztálytársakkal. Bizonyítja is, hogy csak idősebb barátaim vannak.
2015. júl. 1. 03:52
 28/31 anonim válasza:
Az én szüleim közt is 10év van. És nagyon boldogok együtt. Most még lehet hogy soknak mondanám de ahogy idősebb leszel úgy 19éves észre se fogjátok venni a különbséget és más se fogja!!!!
2015. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Anya anno 15 évesen ment hozzá a 27 éves apámhoz, és köszönik szépen, azóta jól megvannak. :) (és nem is annyira régi, 30 éves történet)
2015. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ez mind szép, s jó, de 1x lehet neked is eljön az a korszakod, amikor "bulizni" akarsz. Itt nem konkrétan a bulizásra értem, hanem a felelőtlen szórakozásra. Nem arra gondolok, hogy fűvel-fával, hanem hogy úgymond azt csinálsz, amit akarsz, illetve pénzed, időd engedi. E mellett házastárs, gyerek, munka lehetetlen, esetleg csak az egyik, vagy nagyon max 2, de a 3. kielégítetlen marad. Ez az én véleményem. Sok sikert azért:)
2015. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!