Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja, vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés

Van egy tolem 2 evvel idosebb fiu aki azt mondta fb-n hogy bejovok neki es jarna is velem. Taliztunk mar eloben, nem ugy hogy csak mi ketten hanem ott voltak baratnoim is, es amugy sem hozza mentunk talira hanem csak osszefutottunk es ennyi. De mikor latjuk egymast, mindig nekem szologat be, engem szivat, szoval feltunoen csak velem csinalja ezeket. Tegnap elott lattuk egymast utoljara akkor hangosan mondta a nevemet es azt hogy "egyem meg a szivedet". Aztan vigyorgott ram es szemeztunk eleg sokaig. Tegnap beszelgettunk fb-n es ott meg eleg bunko is tud lenni..es hat tegnap sem a legkedvesebb volt. Mondta este hogy megy aludni, en meg nem akartam hogy itt hagyjon..es irtam neki hogy "nem mesz". Majdnem osszevesztunk azon hogy megy aludni. Mondta hogy nem lehet koztunk mar tobb mint baratsag. Kerdeztem hogy "miert?". Es azt irta hogy "kislany vagy meg". Szoval szerinte kislany vagyok hozza kepest..oke:D

Irta azt is utana hogy "hagyjal beken..eddig is megvoltam nelkuled ezutan is megleszek". Mivel mar tobbszor is azt kerte hogy hagyjam beken, ezert nem irtam vissza neki. De ha nem irtam akkor irta hogy "megyek aludni oke? Remelem nem haragszol :////". Es meg ezutan sem irtam neki, csak elolvastam mindig mit irt. Majd irta "hmm..jo akkor durcizzal". Majd vissza irtam neki...es mar megint olyan fura volt...de mikor nem irtam akkor irt mindent csak irjak vissza neki es ne haragudjak. Szerintem bejovok neki, es beszelgetni akar velem csak jatssza az elerhetetlent, mivel nem reg bejott az uncsi tesoja nekem..en meg az uncsi tesojanak..szoval lehet ez a baja, meg azt hiszi hogy csak hulyitem pedig nem szoktam senkit hulyiteni. De mar az uncsi tesoja kozt es koztem semmi nem lesz:):).


Szoval az lenne a kerdesem, hogy szerintetek is bejovok neki csak igy akarja tesztelni hogy akarok-e tole valamit vagy sem? Mit csinaljak most? Eloben olyan aranyos tud lenni...tegnap elott meg foleg. Tehat minden amit csinal eloben azt mutatja hogy bejovok neki. Baratnoimmel nem is foglalkozik, mig velem igen. Mit tudnek most tenni? Koszi elore is :)


2015. júl. 28. 08:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mindegy:) ne is ertsd meg soha. 😂
2015. júl. 28. 09:20
 12/22 E1D1E ***** válasza:

Ez a leírásod alapján úgy tűnik, mintha a te reakcióidon tesztelne egy új stratégiát amit majd, ha nálad beválik, használni akar.

Ha élőben kedves, akkor még "nyálabbnak" kéne lennie írásban. De ő bunkózik, ami hosszútávon vagy szakítást eredményez vagy rossz párkapcsolatot ahol már élően is izé lesz.


Sajnos szerintem te egy tesztalannyá váltál.

Erre jó megoldás lehet az "amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten" módszer, ha ezután is ragaszkodik akkor tévedtem és bocsánat a korábban írtak miadt.

2015. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Mar mindegy. Majd kiderul.
2015. júl. 28. 09:53
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem te úgy ugrálsz, ahogy ő adja a ritmust. Ne hagyd már,hogy hülyítsen! Soha nem értettem, hogy a lányoknak miért nem a normális srácok kellenek, hanem az ehhez hasonlók....
2015. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nagyon nem ugralok es nekem o nem kell hanem egy ertelmes...nem kell egybol itelkezni. Nem mondott meg semmi olyat amire en ugrottam volna egybol. Azert ilyet nem kene allitani rolam. 😊
2015. júl. 28. 12:56
 16/22 anonim ***** válasza:

Az ugrálást nem így értettem. Hanem kedvére játszik veled, te meg belemész. Élőben az aranyosat játssza, amivel téged elbűvöl, és pont ez a célja. Aztán fb-on játssza a az elérhetetlent meg sajnáltatja magát. És te meg megsajnálod, újra visszaírsz neki és beszéltek. Neki pont ez a célja. Szóval te pont azt teszed, amit ő kedve szerint akar, nem pedig megmondod neki, hogy "Velem ne szórakozzál, szia!", és kész.

Ne hagyd már magad!

2015. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van es el kene kuldenem a fenebe:)
2015. júl. 28. 15:21
 18/22 anonim ***** válasza:
na, mitörtént, csak nem mondunk hülyeséget? :'DD
2015. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#17: Helyes!:)
2015. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#18 nagyon kedves vagy de tenyleg:):)
2015. júl. 28. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!