Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elítélendő, ha valaki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, ha valaki a szép emberekhez vonzódik?

Figyelt kérdés

A szépség ugyebár relatív.

Én magam nem vagyok kifejezetten az a típusú lány, aki klubokba jár koktélt szürcsölni és drága, de csúnya ruhákat hordana az eltúlzott sminkje mellé. Többé kevésbé ki vagyok békülve a külsőmmel és szeretek eljárni érdekes bulikra, koncertekre vagy csak kocsmázni a barátaimmal.

Mint említettem, nem vagyok túl szép vagy tipikusan menő lány, mégis azért többnyire beszélgetek fiúkkal.

Volt már rá példa, hogy egy kifejezetten jóképű ismerősömmel beszélgettem dohányzás közben, aztán bent odajött hozzám egy alacsony, számomra bénán felöltözött (Nike Airmax, olyan szűk farmer, hogy nem tudom, hogyan mozgott, nagy márkajelzéses póló, napszemüveg a fején éjszaka, de persze ezzel a stílussal sincs baj, csak nekem nagyon nem tetszik) fiú, nekem nem szimpatikus arcberendezéssel, hogy mit iszok. Mondtam, hogy épp van egy söröm, de kedves tőle, viszont nem akart lekopni. Utána persze hozzám vágta, hogy a "szépfiútól" persze elfogadtam a sört. Máskor is volt rá példa, hogy megszólítottak, amire rávágtam, hogy van barátom (akkor is, ha nincs, de ugyebár sokszor jobban tisztelnek egy másik férfit, mint egy lány akaratát), ő pedig szinte letámadott, hogy biztos mert jóképű, én meg felszínes k.rv. vagyok.

Itt is gyakran olvasok hasonlót.

18L



2015. aug. 17. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, csak akkor, ha az számít és semmi más. 18/F
2015. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt nem az a baj ha valaki nem az eseted és neme mondasz. Az a gond ha abba a 16-20 közti kategóriába tartozol aki nyálcsorgatva keresi ezeket a szoláriumozott, fitnesses, szörösfejű, szedett szemöldökű kis puncifiúkat és teljesen kizárja az átlagosabb fiúkat vagy az alattiakat akik belsőre 10x annyit érnek néha mint ezek az önimádó majmok és ha adnál esélyt egy számodra "csunyább" fiunak is könnyen lehet hogy a kedvedért megváltozna olyanná ami az eseted. Ha nem abbe a kategóriába tartozol amit fentebb írtam akkor meg ne foglalkozz azzal ha elutasítasz egy számodra unszimpatikus embert.
2015. aug. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont leírtam, hogy ezeket a hiú fiúkat nem kedvelem. Inkább a vicces, nyitott, picit furákat kedvelem, akik az abszurdabb dolgokra se mondanak nemet.
2015. aug. 17. 01:14
 4/4 anonim válasza:
hát te hülye vagy ha ingyen piával kínálnak fogadd el
2015. aug. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!