Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz dolgot csináltam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz dolgot csináltam? Szerintetek elítélendő?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Nemrég ért véget az életemben egy, hát nevezzük szexkapcsolatnak (esetleg barátság-extrákkal). Megviselt, mert én jól éreztem magam benne, és a végére, azthiszem kicsit többet kezdtem érezni a srác iránt, mindegy..

Tehát tegnap este itthon voltam egyedül, pokoli hiányérzettel, hiányzott a szex, az érintések, minden. És akkor eszembe jutott egy, így visszagondolva lehet hogy pocsék ötlet... Van egy osztálytársam, akivel elég jóban vagyunk, volt egy időszak, amikor kavartunk (de smárolásnál, meg pettingnél nem mentünk tovább), de még mindig megvan köztünk a kémia, vagy mi. Ja és mellesleg öt percre lakik tőlem, szóval felhívtam.. Ő készségesen át is jött, persze nem mondtam a szemébe, hogy mit akarok, értette, meg gondolom ő is akarta, a lényeg hogy lefeküdtünk. Na ekkor azt gondoltam, végre, egy éjszaka boldogság, csak aztán jött a hidegzuhany, ahogy összeszedte magát a srác, felöltözött, és mondta hogy akkor lép, jóéjt. Így utólag magam sem értem miért, de egyértelműnek tartottam hogy itt alszik (nekem ez a gyengepontom, nagyon igénylem a szex utáni együttalvást, összebújós ébredést, stb). Ezt tőle is megkérdeztem, mire egy borzalmas közhellyel állt elő ("a szex utáni együtt alvás az első lépés a szerelem felé"??? valami ilyesmi..), és persze nem is tudtam rábírni, hogy maradjon..

Most kb mégrosszabbul érzem magam, mint a szex előtt, konkrétan úgy mint egy k.urva, aki csak arra jó, aztán mindenki eldobja...

Tényleg ennyire gáz, ami történt tegnap? Hogy nézzek holnap annak a srácnak a szemébe?



2015. szept. 13. 11:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Az előttem szólók már elmondták a szomorú igazságot.. :')


K#rv@ként viselkedsz, főleg hogy még kiskorú vagy (MERT AZ VAGY!), és szexkapcsolatokban élsz..


Ne is várj mást az élettől mint hogy aki csak teheti át megy rajtad aztán lelép..

Mondjuk én se kezdenék ilyen lánnyal az k#rv@ isten..

Meg kéne tanulnod nem ri.banckènt viselkedni és az emberek is máshogy állnának hozzád..


Deee a te dolgod hogy hogy b@$zod el az életed :")


Szép életet kívánok! :)

2015. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%

Mennyi álszent kamugép van itt jóisten :D

Ti vagytok azok akik 30 éve szüzek ugye?

Amúgy kedves kérdező, egyszer előfordulhat, mindenki hibázik, te is ember vagy.

2015. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12: Szerintem nem jól olvastál.

Nem az a baj, hogy csak úgy szexelt. Hanem, hogy meglepődött, hogy a srác nem a szerelmeként bánt vele.

Nem vagyok szűz és pontosan tudom, hogy milyen viselkedéssel, milyen reakcióra számíthatok :)

2015. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

De pofátlan a srác! Ha már kur.vaként viselkedsz, igazán benyomhatott volna a melleid közé egy 5000-est....de csak úgy elhúzott.

Te magad vagy a gáz. És még csak 17 éves vagy....Az ilyen lányokat semmibe se nézem.

2015. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi álszent embert...:D A meglepődése tényleg teljesen alaptalan, de ettől még nem kell egymás után 10x lek_rvázni, hogy még a kérdés kiírásakori állapotnál is szarabbul érezze magát, nyilván nektek is jól esne, hogyha "megköveznének" titeket azért, mert hibáztatok.Gondolom nektek is van ám hibátok dögivel, szóval ezt a viselkedést itt be is lehetne fejezni.


Kérdező, amúgy tényleg nem előnyös ez a viselkedés, de még nincsen késő változtatni a dolgokon :) Ez már csak rajtad áll, hogy folytatod ezt az életmódot vagy nem, de ezek után én a helyedben nem nagyon folytatnám :D

2015. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Álszent a fa.szom. Ha ez a véleményem, akkor ez.

Érezze csak nyugodtan magát szarabbul, ő kereste magának...:)

Igen, vannak hibáim, de ilyenek lennének, akkor szemközt köpném magam.

2015. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora fa**t!

Én tuti nem mentem volna haza!

Legalább éjjel még lehetett volna még egy-két menet! ;) :P :D

30/F

2015. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Becsüld meg magad annyira, hogy többet egyikkel se!
2015. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!