Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor csak en érzem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor csak en érzem magam furán?

Figyelt kérdés

Amikor edzésre megyek, akkor cica gatyában vagyok ujjatlan toppal, ami nem takarja a fenekemet

Fiuk is vannak az edzesen es ha mögöttem jön 1-2 srac, akkor általában olyan hulyen érzem magam, hogy hogy áll a gatya, vajon tényleg a fenekemet nézik vagy csak en képzelem be...ilyenek :D


Lanyok, ti nem szoktatok ezt érezni?

Fiuk, van ra esély, hogy tényleg néznek? :D


( es 1x lehet azért nézett az egyik srac kb 1-2 percig, amikor álltunk [en a terdemre tamaszkodtam] mert jo volt a 'kilatas' :D

Ezt nekem tippkent mondtak, mert nem ertettem, hoy miert néz olyan sokáig :D )


15/L

A fiuk 15-17 évesek ( 1-2 fiatalabb van)



2015. okt. 4. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nézik a fenekedet :D az összes srác, ha jó formád van :D
2015. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert nem huzol fel normalis nadragot?:D
2015. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is járok futóedzésre, ugyanilyen szerkóban, de még a fiuk is cicanaciban vannak. Biztos felmérték a helyzetet mikor először láttak, de szerintem azóta nem néznek, emiatt ne aggódj. Ugyan úgy ahogy az uszodában is megszokják hogy szinte csupasz nők uszkálnak körülöttük. Nekünk egy darabig nem volt öltözőnk és egymás előtt öltöztünk fiúk lányok. Ránk se néztek, mert már ugyis láttak cicanaciba, nem érdekelte őket a bugyink
2015. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Nincs kosaras gatyám :D ( kosár edzés :DD )


Es más 'tesis' gatyám nincs, mindig cicagatyaba edzek/tesizek ( tesin el hosszabb a póló, es ez kötelező sulis póló :D )

2015. okt. 4. 15:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Es igy is megsulok, hogy toppban vagyok :D
2015. okt. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!