Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják, hogy a tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HPéter80 kérdése:

Azt mondják, hogy a tini lányok szeretik az idősebb pasikat. Tényleg így van, ha igen miért?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 09:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert rengeteg lány azt hiszi magáról, hogy ő mennyire eszméletlenül érettebb és fejlettebb a koránál, így 16 évesen 20 alatti pasival már nem is kezd, mert az az alattiak "gyerekek". Általában ezek azok a lányok akik egy 13 éves értelmi szintjén vannak, aztán felszedi őket valami 25 éves csávó és szexbabának használja őket miközben az egyetemi bulikon más csajokkal kúr.



2. A felének apakomplexusa van, kiskorukban az apjuk vagy elhagyta a családot vagy elhanyagolta őket, így egy idősebb férfitől várnak szeretetet. Általában csalódnak mert egy 25 éves srác csak szexet lát egy 16 éves lányban többnyire, nem barátnőt. Miután a 25 éves srác kidobta őket mert már unalmas kúrogatni, akkor feljönnek ide és szidják a férfiakat, meg hogy mindegyik srác ugyanolyan disznó.



Általában ezek a fő okok.

2016. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
84%
Örülök ennek a kérdésnek mert ma, 30 éves fejjel jobban átlátom a dolgokat. 16 évesen nekem is 25 éves volt a barátom. 3 évig voltunk egy pár, de ha rajtam múlt volna, sokkal több lett volna. (persze ma már nem bánom, hogy így alakult) Hogy miért? Személy szerint nálam azért alakult így , mert imádtam, hogy egy érett férfi vonzódik hozzám, akitől tanulhattam. Aki Férfi volt, és nem kisgyerek. A 16 éves lányok szerintem ezek dolgok miatt vonzódnak az idősebb pasikhoz, mert mellettük nőnek érezheti magát, ezáltal kicsit úgy érezheti hogy komolyabb, felnőttebb a társainál. Ezt döntse el mindenki, hogy jó, vagy rossz. Egy 16 éves fiú mellett nem tud egy lány nő lenni, és ha egyszer kipróbálja, hogy milyen egy idősebb fiúval, soha többé nem akar majd vele egykorúval lenni. Illetve, de. De majd úgy 25, 30 környékén. Egy 16 éves srácra egy lány nem tud úgy felnézni mint egy idősebbre. Nincs tapasztalata, nincs autója, se fizetése. Félre értés ne essék, engem ezek a dolgok mindig hidegen hagytak, de azért igen is jól esik, ha eltud vinni vacsorázni, kirándulni a párod. Szóval, az én véleményem szerint, igen, többségében így van, sajnos. De szerencsére csak többségében, úgy hogy hajrá. :)
2016. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
86%
12 es vagyok. Igen, egyet értek az előttem szólóval. Az apakomplexus is közre játszik.
2016. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem igaz, én sose jönnék össze nálam idősebbel és 17 vagyok
2016. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 16 évesen még nincs pasim sem fiatal sem idős...és ha megbocsátasz most megyek Kalandra felt és Spongyabobot nézni *lelép*
2016. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Nos,én 19 vagyok,a barátom egyidős velem.Nem szeretném hogy legyen következő,mert szeretem,de ha lesz,biztos,hogy nem fogok a saját korosztályomból válazstani. Még nem független annyira mint én,nem érett,a véleménye mellett nem mer úgy kiállni,a szülők szabályokat állítanak mindenben,amit én nagyon nehezen viselek.Én már ennél jóval érettebb vagyok,saját magam menedzselem az életemet és nem engedélyeket,hanem tanácsokat kérek szülőktől is,például. Én ezért szeretnék idősebbet,mert így elég nehéz komolyan venni egy kapcsolatot.
2016. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
17%

Kb. 30 éves korig az idősebbek, utána meg a fiatalk kelenek a lánynak.

A

2016. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%
én speciel midnig az idősebbeket néztem ki maganak. a korombeliek elég éretlenek voltak (bár ha most lennék 15 elsírnám magam). Szerintem azért van ez mert ők már minden téren érettebbek megtudják adni azt amire vgysz
2016. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
11%

Azt mondják, hogy a férfi korának fele +7év az ideális a nőnek.

Tehát egy 25éves férfinek olyan 19,5-20éves lány "felel meg" érettségi szinten.

2016. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
24%
A fiatal tini pics@k, brutálisan fel akarnak nőni és azt akarják, hogy elismerjék milyen érett, felnőtt nők, ezért választanak idősebb pasikat. De 30 éves korukban, már inkább választanak egy 28 éves pasit, saját lakással, autóval, egzisztenciával, mint egy 35 évest, aki kevesebbet keres és a szüleivel él.
2016. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!