Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudom, hogy volt már ilyen...

Mr.Cat kérdése:

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés meg lesz is még, gondolom én. Nagyon csúnyán összevesztem a legjobb barátommal és nem tudom hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel, tudom hogy ki kellene békülnöm vele, de hogyan?

Figyelt kérdés
Korábban ha problémánk volt egymással azt másnap lerendeztük és minden ment tovább a normális kerékvágásban,most viszont nagyon elfajult a dolog...jórészt én vagyok a hibás mert habár csak csipkelődésnek indult,nagyon elvetettük a sulykot...főleg én.Jól megkésve(egy héttel később)megpróbálkoztam a bocsánatkéréssel de nem akart meghallgatni...aztán még aznap találkoztam vele s rám köszönt de én afféle "bosszúból" nem köszöntem vissza neki...gondolom ez is nyomot hagyott benne.Attól a naptól fogva egyáltalán nem is beszéltem vele...azaz próbáltam de nem kér belőlem .Biztosra veszem hogy nagyon-nagyon haragszik rám,ezt még a vak is észrevenné,azt is megkockáztatom hogy gyűlöl...Nagyon elszúrtam és nagyon szeretném helyrehozni de akármit csinálok,nem hajlandó figyelembe venni.Ez a helyzet több mint egy hónapja tart...mit lehet ilyenkor tenni,már ha lehet egyáltalán?5 éves korunk óta mindig mindent együtt csináltunk,tehát már 10 éve...bele kellene esetleg törődnöm hogy vége van? :(
2015. dec. 15. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit ide írtál mond el neki, vagy írd meg. Mond hogy nagyon sajnálod, és szeretnéd még a barátságát. Többet nem tehetsz. Ha nem akar már a barátod lenni, azt pedig fogadd el. Tanulj a hibádból.
2015. dec. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!