Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel kibékültünk, de már nem szeretnék vele barátkozni, hogyan mondjam el neki h ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve vagyunk legjobb barátnők, és egyik nap lehülyézett, én ezen megsértődtem mert ezt komolyan gondolta, megmondtam neki és bevallotta, de másnap már nem is beszéltünk, majd elkezdett bunkóskodni velem, és minden cuccomat leszólta, azon a napon nem sokat beszéltünk, majd ma(csütörtökön) pedig egy lánnyal (akit nem bírok) kibeszélt, de ezt magam is láttam, mert az öltözőben, egyfolytában beszélgettek és egyfolytában engem bámultak, utána az egyik barátnőm odajött hozzám és mondta h amelyik lánnyal kibeszélt engem a barátnőm az a lány nem szeret engem. Ez annyira nem érdekelt, de mikor tesin voltunk akkor már a másik barátnőm megkérdezte tőle h még akar-e velem barátkozni, és mondta h mennyek el és barátkozzak az új barátnőcskémmel , mert vele úgy is tök jóban vagyok, és az a lány akinek ezt mondta elmondta nekem, és utána meg a barátnőm a fejemhez vágta kettőször is h utál. Mjad tovább folytatták a kibeszélést rólam azzal a lánnyal akit fentebb említettem(akit nem bírok)... és utána egész ideig fojtogatott a sírógörcs, mert ezt nem vártam volna tőle...és utána meg ő kérdezte meg h mi a bajom, de ha ennyire utál akkor nem is érdekelné az h mi a bajom... Már kibékültünk, de már nem nagyon szeretnék barátkozni vele, mert ezt sosem fogom elfelejteni...Hogyan mondjam el neki h nem akarok vele barátkozni, h ne sértsem meg?mert ki tudja mit mondott még rólam a hátam mögött...

2015. nov. 26. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

hat ha nem akasz vele baratkozni, akkorö mar bizony nem a legjobb baratnöd:)


Amugy folyamotan is lelehet epiteni a kapcsolatott, nem talizol vele, vagy egyre kevesebbet beszelgetek, vegül mar csak annyi lesz, hogy köszöntök egymasnak....

2015. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, csak az a baj h mellette ülök, és egyfolytában rajtam lóg de köszi
2015. nov. 26. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

En simman megmondtam a volt legjobb baratnömnek, hogy nem szeretnek vele többet baratkozni, 8 ev utan.

A te helyzeted nehzebb, probald meg kerülni, hatha csak eszre vesszi magat.


Elso voltam.

2015. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnálom, de szerintem csak te tartottad a legjobb barátnődnek, ő sosem tartott annak, mert ha egy vita kerekedik ki két nagyon jó barátnő között, akkor nem így oldják meg a problémát, hogy rögtön kibeszélem egy másik csajjal a háta mögött. Nekem is volt ilyen "barátnőm", tudom mit beszélek.
2015. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!