Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem az egyik legjobb...

Összevesztem az egyik legjobb barátommal ( lany). Hogyan bekitsem meg?

Figyelt kérdés
Osztalytarsak vagyunk es szimpla fiú-lany barátság van köztünk extrak nelkul. Nagyon joban voltunk, kb. mint két testvér ameddig meg nem bántottam. Egy haveromnak igen csúnyát mondtam rola, a srac meg elkotyogta neki (fogalmam sincs miert). Most a lány hallani sem akar rólam napokig, de nem szeretném hogy haragudjon rám, mert nekem o tenyleg olyan mint a testvérem. Gondolkoztam meg azon is hogy virágkuldo szolgálattal küldök neki egy csokrot, vagy az túlzás lenne?

2015. okt. 14. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lehet valaki a barátod, ha "csúnyát" mondasz róla? Én sem keresném többé a társaságodat.
2015. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a testvéredről mondanál rosszat a háta mögött?ugyan...azért valószínűleg én is mérges lennék a lány helyében...igaz én nem is hiszek ebben a fiú-lány barátságban...nem kell ide szolgálat...készítesz neki valamit,vagy veszel,akármi amiről tudod hogy nagyon szereti,és írsz egy bocsánatkérő levelet...reggel bemész elsőnek az osztályterembe és beteszed a padjába :)
2015. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Igazán jó barátok lehettek, ha a haverjaidnak csúnyákat mondasz róla. Szerintem felejtsd el örökre, senkinek sincs ilyen emberekre szüksége, mint amilyen te vagy. Gusztustalan.
2015. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd má le hogy mit montá róla XD Csak hogy tudjuk milyen mértékű a sértődés, hátha lehet segíteni.
2015. okt. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is összevesztem egyszer a barátommal pont ilyen miatt. Olyan volt mintha a testvérem. Utána sokáig nem beszéltünk de annyira hiányzott a társasága hogy leültem egy olyan két hónap múlva vele beszélgetni. Bevallotta nekem is hogy mit mondott igazából a barátjának és nem vett virágot se semmit. Egyszerűen csak bocsánatot kért és én megbocsátottam. Ha igazán szeret vissza megy hozzád és tudom hogy vannak olyan dolgok amiket megbánik az ember. Sok sikert! Drukkolok 😊
2015. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!