Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány tetőtől talpig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány tetőtől talpig végigmér arra kb egy magyarázta lehetséges- de akkor miért nem kezdeményez? Mert arra már rájöhetett hogy arra ugyan hiába vár hogy én kezdeményezzek.

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban aki ahányszor meglát tetőtől talpig végigmér, szinte stíröl. Erre nincs magyarázat más, tetszem neki ennyi. Oké. Na de akkor miért nem kezdeményez? Méreget a távolból vagy nem is annyira távolból és csöndben ábrándozik magában? És miért nem lép?

Arra vár hogy én lépjek mondván én vagyok a fiú? Na de arra rájöhetett már hónapok alatt hogy erre várhat.


2016. jan. 30. 14:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én halál nyugodt vagyok.
2016. jan. 30. 15:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Jólvan, akkor egyszerűen ne foglalkozz vele, mintha nem is lenne. Ha neked nem tetszik, akkor ez nem nehéz feladat. Csak legyél, aztán ennyi. Mikor esetleg elmész előtte, akkor fingjál egy nagyot, ezzel jelezve, hogy észre sem vetted, nem jelent számodra semmit.
2016. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érdekel, akkpr miért írtad ki a kérdést? Egyáltalán miért b. Sz fel ennyire az, hogy nem lép? Mi van ha nem akar, mivel annyira nem tűnsz nagy kalandnak neki, csak néz, azt kész.:D
2016. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet azért néz, mert ronda vagy, mint atom és ilyent még nem látott. :D Meg ne sértődj, csak viccülök! A lényeg, hogy hadd nézzen! Ha neki jó. Ennyi. Amíg nem röhög rajtad mindenki, addig nem veled van a baj. :)
2016. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!