Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítani akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 2 hete vagyok együtt, viszonylag sok mindenen mentünk keresztül, mire összejöttünk. Nagyon boldog voltam és szerintem ő is. Csókolóztunk is már, meg mondta, hogy szeret stb tehát kifejezte az érzéseit úgy, ahogy. Aztán pénteken találkoztunk egy rövid időre, mindent úgy éreztem, hogy rendben van. Aztán tegnap valami baja volt, kérdeztem is és azt mondta, hogy úgyse mondja el, meg hagyni akarta a témát, de én fel akartam hívni, hogy elmondja mi történt ( elvileg nem velem volt baja mert kérdeztem), de kinyomta. Aztán ma megkérdeztem, hogy még mindig nem akarja e elmondani, erre pedig azt válaszolta, hogy majd élőben mondja el. Kérdeztem, hogy szakítani akar és azt mondta, hogy meg fogjuk beszélni.

Szerintetek aggódjak? Nagyon félek, nem tudom mit csináljak..


2016. jan. 17. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha felkészülsz egy esetleges szakításra..2 hét után még ha úgy is érzed nem olyan mélyek a kötelékek,akkor rossz lesz,aztán javulni fog. Csak azért gondolok erre mert különben megnyugtatott volna hogy nem. És ha felkészülsz rá,és mégsem úgy alakul akkor nyert ügyed van.
2016. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján szakítás lesz a vége
2016. jan. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!