Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! Hogyan nyugtassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Hogyan nyugtassam meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
A barátnőm elég sokszor álmodik rosszat, és meg van beszélve, hogy ha gond van éjszaka, bármikor keltsen fel. Sokszor ébreszt fel rossz álmok miatt, akkor viszont úgy sír, hogy teljesen tehetetlennek érzem magam. Néha alig bírja elmondani, mit álmodott, már könnyes szemmel ébred fel. Szoktam pici csókokkal, puszikkal, simogatással vigasztalni, kérem hogy feküdjön vissza, majd én simogatom, így is van, de nagyon sokára nyugszik meg, néha az egész éjszaka rá megy. (ami persze nem gond, ha róla van szó, nem sajnálom az időt) Mégis, nem szeretem nézni ha sír, annyira rossz. Kérlek segítsetek, hogy tudnám gyorsabban megnyugtatni?
2013. jún. 28. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigyed el pszichológushoz. Valami nagyon emészti a lelkét, szerintem itt már csak szakember segíthet és ezt nem bántásból írom.
2013. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pszichológus.

Komoylan mondom aki ennyire zaklatottan alszik annak orvosra van szüksége.

Vagy nem is biztos hogy kell orvos. Egy szép napon üljetek le egymással és beszélgessetek róla. Ha kibeszéli akkor fel tudja dolgozni és talán könyebben alszik. Esetleg guritson le mellé pár sört. Nekem az is segit mikor fáradt vagyok mert 20 perc alatt ki OFF olja az agyamat. :)

2013. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szoktam pici csókokkal, puszikkal, simogatással vigasztalni, kérem hogy feküdjön vissza"


ezzel tudod.. mi mást lehet még írni ?


öleld át.

2013. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Váliummal.
2013. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Orvosra már én is gondoltam, de először megpróbálok vele komolyan beszélgetni erről

Alkoholt nem iszik, úgyhogy a sörös megoldásnak semmi esélye

2013. jún. 28. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Rátapinthat olyan dolgokra amikre Te nem. Szegény lány :-(
2013. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszichologus. Ide mar szakember kell, aki rajon arra, hogy ennek mi az oka. De minnel elobb mert ennek akar alvasdeprivacio is lehet a vege...
2013. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:
Rendes vagy, de ez szerintem ez nagyon nem normális, komoly trauma érhette a múltban, mindenképpen szakemberhez kellene fordulni.
2013. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!