Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart tőlem? :O

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart tőlem? :O

Figyelt kérdés

Pár napja vártam a kocsiban egyedül, néztem vmit a telefonomon, és egyszer csak jön egy férfi, látom, hogy egyre jobban közeledik és be mosolyog a szélvédőn olyan perverz állat mosollyal, hogy fúj. :P

És öreg volt kb 50 körüli, szakállas..stb

Kb 5 percig állt és bámult meg minden, azt hittem már készül be nyitni.

Borzalmas volt...

Ez mit akart? :O :E



#bámulás #mosolygás #perverz nézés
2016. márc. 2. 11:04
 1/8 A kérdező kommentje:
18 alatti vagyok, ha számít ez.
2016. márc. 2. 11:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Háát... Örülj neki, hogy nem sötétben egy kevésbé forgalmas helyen találkoztál vele. Én örülnék... Sajnos vannak ilyen beteg emberek. Lényeg, hogy nem lett semmii. :)
2016. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talált egy jó anyagot, elszívta, betolt rá három xanaxot és baromira örült magának. Nincs ezzel probléma, érthető az öreg. :D
2016. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert elég józan volt... Nagyon ijesztő volt. :S
2016. márc. 2. 13:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek privátokat, 16 éves vagyok :)
2016. márc. 2. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet ki volt mindened és pedomacibeájulna
2016. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Télikabátban és sapiban ültem xD
2016. márc. 2. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az ilyeneket egy dolog irányítja. Személy szerint undorítónak, visszataszítónak és méltatlannak tartom ezt a viselkedést. Komolyan, ezek önkritika nélkül és gátlástalanul mutatják ki, hogy szexet akarnak az embertől. Állati ösztönök... Komolyan egy fertő ez a világ. Sajnos én is sokszor tapasztaltam hasonlót. A lényeg, hogy ilyenkor ne is nézz rá, mert ezek mindent visszajelzésnek vesznek, még azt is, hogyha megvetően nézel rá, úgy gondolhatják, hogy csak kéreted magad. Sajnos a fiatal lányok nagy veszélynek vannak kitéve, mert ezekben az emberekben olyan dolgok működnek, amire nem is gondolnál. Szóval vigyázz magadra, és ha lehetséges zárd be belülről a kocsiajtót, mert ha mondjuk nem vagytok olyan helyen, ahol sok ember megfordul, képes és megerőszakol, ezektől bármi kitelik. Nem azt mondom, hogy legyél paranoiás, mert sok normális ember is létezik, de mindig legyél résen.

17/L

2016. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!