Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy 38 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 38 éves pasiba, hogyan felejthetném el őt? 16L

Figyelt kérdés
Ő is észrevette a jeleket de mivel fiatal vagyok és családja is van többször elutasitott már. De engem ez még jobban bevaditott. A tiltott gyümölcs mindig jobban izlik elven nem tudom feladni..
2016. ápr. 11. 13:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Kezdjük azzal hogy simán apukád lehetne.

Második lépés hogy van családja.

Harmadik lépés te gerincesnek tartod magad? Nem hiszem.

Elutasított mert van családja. Miért akarsz tönkre tenni egy házasságot,egy családot?

Gondolj már bele,neked hogy esne ha lenne párod aki csalna.? Vagy ha apukádról megtudnád hogy 16 éves lánnyal csalja anyukádat. Neked ez jól esne? Ugye hogy nem.

Keress egyedül álló pasit. Hidd el abban a korosztályban is vannak szingli pasik. Undorító dolog mások életébe bele rondítani.

2016. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Semmi bajom a nagy korkülönbséggel, én mindig is azt vallottam, hogy a szerelem nem kor függvénye.

De basszus, növessz gerincet! Minden áron tönkre akarsz tenni egy családot, csak mert viszket a pecked?

Inkább keress mást valakit, akár hasonló korút, nem hiszem, hogy senki nem dugna meg.

2016. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Besz@rás, hogy TÖBBSZÖRI egyértelmű elutasítás után sem érzed gáznak/cikinek/szánalmasnak a dolgot... xD

Nem tudod feladni? Ne röhögtess már, itt nincs mit feladni. Ha a pasi normális - annak tűnik -, labdába se rúghatsz. Feladásról akkor beszélünk, ha egyáltalán "versenyben vagy", "ellenfél vagy" a feleségének. Csak hát az a helyzet, hogy nem vagy az... xD

2016. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szó sincs itt semmiféle szerelemről. Csak arról, hogy buta vagy és egy gerinctelen, éretlen hülye liba.
2016. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Én egy szóban is el tudom mondani: k..va. Téged ha bevadít az, hogy egy egész családot tönkretegyél, tessék. De a sors visszaad mindent, majd ha apád elkezd inni, és ver titeket, akkor majd elgondolkodsz, milyen egy szétcseszett család valami/valaki által.
2016. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A korombeli pasik annyira gyerekesek a pia meg a bulik,kösz nem kérek bellölük.
2016. ápr. 11. 13:44
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Mert te jobb vagy mint ők? Ne haragudj, de ebből azt lehet levenni, hogy te még olyan sem vagy mint ők.
2016. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
96%
33eves vagyok az én páromat is elcsabitotta tavaly egy 17eves ribi ,annak ellenére hogy tudta családja van.A párom elmondta neki hogy gyereke felesége van akit szeret és mégsem hagyta. Lebuktak. Majdnem ráment a kapcsolatunk, mert a kis 17éves élvezte a tiltott gyümölcsöt.De tönkre tette a kapcsolatot hiszen örökös bizalmatlanság és árnyék végül mindennapjainkra,és sokszor suhan át az arcomon a szomorúság amit ennek okán érzek. Remélem az én lanyaim soha nem tesznek majd ilyet és a család szentségét tisztelni fogják. ÉN ERRE NEVELEM ŐKET.
2016. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Te szólsz bármit a korodbeli pasikra?

Előbb inkább nézz magadba, kislány!

2016. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
51%
Abban igazad van h a korodbeli sracok gyerekesek. De vannak kivetelek, akik megfeleloen allnak a dolgokhoz es megvan bennuk a fontossagi sorrend es komolysag az elethez. En pl ezert sem tudtam megfeleloen szocializalodni 16evesen a kortarsaimmal. Nem hinnem hogy megkapnad az emlitett illetptol amit akarsz. Max par evig... Biztosan nem kezelne teged komolyan. Es idovel rajonnel h neked sem az kell hogy semmilyen eletet elj 10 ev mulva egy szep lassan oregkorba lepo szemellyel.
2016. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!