Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mitévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Elmagyarázom a most kialakult szituációt:

lassacskán két éve járok az osztálytársammal.

Sosem veszekedtünk. Régebben beszélgettünk skypeon, azonban már 3 hónapja nem ír vissza, csak kb. kéthetente egyszer. A suliban is alig beszél velem, és csak a haverjaival lóg.

Nem tudtam hogy mihez kezdjek, már minden nap sírtam,azt hittem hogy nem szeret.

Aztán a suliban elmondta nemrégiben nekem, hogy jövőre másik iskolába fog járni. Akkor egész délelőtt sírtam, nem tudtam felfogni, hogy elvesztem a számomra legfontosabb embert a világon.

Most mihez kezdjek? Teljesen össze vagyok törve. És azóta semmi sem változott, szintén a haverjaival van mindig.

Mit tegyek? Félek hogy jövőre nem fog működni a távkapcsolat, mert nem ír majd vissza...

Mit tegyek? Kérlek segítsetek, tehetetlennek érzem magam.

Korom lényegtelen, lány vagyok.


2016. ápr. 15. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne mássz rá:egyértelműen nem szeret

Próbál kíméletesen kidobni, atávkapcsolat nyilván púp lenne a hátán

2016. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem, hogy szeret, és azért nem volt velem, hogy megszokjam hogy nincs mellettem, és ne legyek olyan szomorú mikor már nem lesz velem. Jót akart...
2016. ápr. 15. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

"és ne legyek olyan szomorú mikor már nem lesz velem"


Szerinted ha ez nem egy utalás arra hogy leépít akkor mi?:D


Egyébként nemrég énis ezt megjártam, a csaj arra se méltatott hogy visszaírjon sok ideig aztán bizonygatta hogy hogy szeret, utóbb kiderült hogy 4 csavoval csalt meg:D

2016. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!