Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vége ennek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vége ennek?

Figyelt kérdés

Ma duplatesin a lányok és a Fiúk össze voltak vonva. Nekem felmentésem volt de barátom tesizet.

Egész nap piszkáltak miatta mert nem egy sportember. Eddig ezzel semmi bajom mert ezt el tudom viselni bár rosszúl esik kicsit.


Mivel papírgyűjtés van néhány fiúnak be kellett segíteni és az egyik észlény talált egy playboy újságot amit nagy örömmel mutogatott. Megkértem a barátom hogy legalább ő ne csorgassa a nyálát mikor én ott vagyok de ezen felkapta a vizet és azt mondta hogy én csak leégetem mindenki elött (csak egy éve piszkállnak engem is hogy milyen pasim van de az nem zavarja)


Ekkor inkább otthagytam hogy lenyogodjon. Órák után viszont beszéltünk és azt mondta vegyek vissza a nagyképűségemből. Azóta egy szót nem beszéltünk.


Most akkor tuti vege a kapcsolatnak? Vagy lehet hogy lenyugszik majd?



2016. ápr. 19. 17:24
 1/5 anonim válasza:
Nincs vége, ha nem akkarod. Csak beszélj vele. Kérj tőle bocsánatott mégha (nincs is érteleme) és utána jóesetbe higgadtan át tudjátok beszélni.
2016. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt csak az a baj hogy mindíg de tényleg mindíg én kérek bocsánatot... Ő tőle Max 2 havonta egyszer-kétszer hallom... De nekem rengeteszer kell tök lényegtelen dolgokért bocsánatot kénrem...



Egyébként egyik felem vele akar maradni másik pedig nem...

2016. ápr. 19. 17:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként most az egyszer tényleg azt érzem hogy nem vagyok hibás ebben ugyanis csak annyit kértem hogy ne elöttem mondogassa hogy milyen jó nők vannak az újságban.
2016. ápr. 19. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Vége csak akkor lesz ha kimondjátok,hogy jobb lenne egymás nélkül. Most szerintem mindkettőtök felkapta a vizet és mindkettőtök a másiktól várja a bocsánatkérést. Próbáljátok nyugodt fejjel megbeszélni a dolgokat...de neked kell eldöntened,hogy szeretnél még vele lenni vagy sem .
2016. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Az biztos hogy biztonságosabb lenne nélküle... Az hogy vége lesz e az meg csak rajta múlik ugyanis ebben én nem dönthetek (nem kicsit vagyok megfenyegetve ezzel)


Egyébként én egyáltalán nem kaptam fel a vizet. Csak nem értem mi a baja.

2016. ápr. 19. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!