Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hulyet csinaltam magambol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulyet csinaltam magambol a parom elott?

Figyelt kérdés
Tegnap elkapott a feltekenyseg,ami amugy nem szokott,legalabbis ennyire nem. Egy hete bekultunk ki a baratommal. Tegnap lattam h egy lany lajkolta a kepet es o is a lanyet. Nekem ez nagyon gyanus lett es rogton irtam neki egy smst h ki az a lany es h remelem nem fog bolondot csinalni belolem mert nem tudom h miert lajkolgatjak egymast. Erre harom orahosszaig nem irt. Akk irtam neki meg egy uzenetet h nem vok betegesen feltekeny,cs kicsit furcsallom h soha nincs ram ideje,egesz heten cs egyszer talalkoztunk,tegnap ugy volt h fogunk,de lefujta mert kozbejott neki vmi. Es irtam h megertem h sok kotelezettsege van,de ugy erzem h nem is probalkozik h tobbet talalkozzunk. En sem varom el h naponta talalkozzunk,de nem is hetente egyszer varnam el. Es h ez miatt amikor ilyeneket latok h lajkolgatjak egymast,akk gyanus kezd lenni. Es h ha nem vagyunk normalisan egyutt akk nincs ertelme a kerdesemnek h ki az a lany,de ha egyutt vagyunk akkor varnek valaszt. Erre rogton irt h lattam e en azt a lanyt h h nez ki? Mert ha nem akk nezzem meg ujra es kerdezzem meg magamtol h van e okom feltekenynek lenni. Es h nem o az egyetlen akit lajkol Facebookon keresztul,es biztos en is lajkolok neha vkiket. Erre irtam h lattam dehat honnan tudjam h mi tetszik a pasiknak. Es h igaz h neha bekepzelek dolgokat,de akkor ebben hasonloak vagyunk,mert o is bekepzel neha dolgokat. Es h bocsi,megprobalom legkozelebb nem szovatenni ha bekepzelek vmit es h remelem nem nez hulyenek amiert megkerdeztem. Erre azota sem irt vissza. Ez tegnap este hatkor volt. De megjegyzem a feltekenysegem sem alaptalan,mivel bevallotta mar h az elozo kapcsolataban megcsalta a not. Most hulyenek nez,nagyon leegettem magam?

#leégés #fefeltenyseg
2015. máj. 25. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet eldönteni. De az biztos hogy beléd nem szerelmes.
2015. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb leirtad az én történetemet az exemmel. Nem ért rám soha,mindig lájkolgatott minden jötmentnek fbon (ami nem is zavarna...de mivel ez a 21.szazad kb ez az elsö lépés ha egy csajt valaki beakar füzni..sajnos )
2015. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Bár nekem nincs barátnőm, akkor se lájkolom senkinek a képét, még azét sem, aki amúgy tetszik nekem, mondjuk eleve keveset is vagyok fent fb-on, mert nem igazán köt le. A kérdésedre válaszolva: mindenféleképpen személyesen beszéljétek meg az ügyet, és kérj tőle magyarázatot a viselkedésére. Ha hazudozik, hárít, akkor azonnal dobd ki, a jelek szerintem se nem szeret, se nem tisztel téged.
2015. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szoval a lenyeg az volt h a csaj tenyleg eleg csunyacska,es ezert mondta h kerdezzem meg magamtol h van-e okom feltekenynek lenni? Szoval akkor szerintetek is jogos volt a kerdesem es nem vittem tulzasba?
2015. máj. 25. 11:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik,mintha ez a fiú szeretne téged,vagy érdekelnéd úgy igazán.Én nem bíznék benne,és tisztáznám vele személyesen,van-e jövője így ennek a kapcsolatnak.
2015. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az meg,hogy ki hogy néz ki,semmit nem jelent. Lájkolgatás helyett tölthette volna éppen veled is az időt.
2015. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom,csak furcsallom h azota semmi ideje nem volt visszairni semmit,v bar megkerdezni h mit csinalok, de Facebookon azert volt fent ma. Eleg erdekes.
2015. máj. 25. 11:29
 8/16 A kérdező kommentje:
Most v hulyenek nez, v tenyleg nem szeret.
2015. máj. 25. 11:30
 9/16 A kérdező kommentje:
Kulonben amiota kibekultunk egyfolytaban sirok,mert nem erzem ugy h annyi figyelmet szentel nekem mint a szakitasunk elott.
2015. máj. 25. 11:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg rúgd ki a phicsába, ne küszködj vele. Majd találsz olyat, aki meg is becsül.
2015. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!