Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyét csináltam magamból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csináltam magamból, vagy ebből még lehet jól kijönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok, a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Hév-vel utazom dolgozni, 28-30-nak kinéző, lányok szerint a nagyon jól kinéző kategóriába sorolható pasi vagyok. Kb. 1 hónapja kiszúrtam magamnak egy lányt, aki úgy tűnik, kiszúrt engem. 20 év körüli, komolynak tűnő, nekem rendkívül szimpatikus lány. Minden reggel ugyan abban a kocsiban utazunk, én munkatársnőmmel, ő srácokkal. Mint kiderült, iskolásak, és inkább olyan 16 évesek. A lány tudja hogy dolgozom, hiszen amikor leszállunk, pár perc séta után a munkahelyemre megyek be, ő meg megy tovább a suliba.

Nektek ez imponáló lenne, h egy jóval idősebb pasinak tetszetek vagy vagytok szimpatikusak, vagy inkább kínos, taszító? Keresnétek az alkalmat h lássátok, vagy inkább kerülnétek ezt a helyzetet? Megpróbálnátok többet megtudni róla?

Egyébként nem akarok tőle semmit, semmi komoly vagy szexuális gondolatom nem támadt sosem, max beszélgetnék vala. Persze lehet h közös témánk sem lenne.

Ha időközben megtudnátok, hogy valójában még idősebb a pasi és családja van, akkor változna valamit a hozzáállásotok?

Hogy lehet ebből jól kijönni, hogy senkinek ne legyen kínos?



2016. ápr. 21. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Abban a korban van, hogy nem feltétlen tetszhessz nek, de minél nagyobb vagy annál menőbbnek érzi magát.
2016. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Mit akarsz ebbol kihozni megis? Beszelgetni vele? Mirol beszelgetsz csalados, felnott ferfi letedre egy helyes kis tinilannyal? Semmi szexualis gondolat persze mert onnan a tavolbol az intelligenciaja tunt fel. Viselkedjel a korodhoz illoen plane ha csalados is vagy es ne kergess tinilanyokat "beszelgetesre", mert szanalmas es mind tudjuk mi lesz belole.
2016. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

30-nak kinéző, tehát inkább 35 éves, családos férfiként azon agyalsz, hogy lehetne egy legfeljebb 16 éves kislányhoz közel kerülni...

Ez majdnem pedofília, de ha kiderül, ami egészen biztos, akkor válóoknak tökéletes.

A kolléganőd tuti le fog buktatni.


A másik, nekem ennyi idősen egy 30 éves is öreg volt, már csak azért is, mert anyám is 35 volt, mikor én 16, szóval képtelen lettem volna potenciális partnerként tekinteni egy ennyi idős emberre.

Az idősebb fiúk érdeklődése hízelgett, persze... de ez azt jelentette, hogy végzős 18 éves!


Felnőtt nő vagyok mára, úgyhogy ez a semmi szexuális gondolatod nem támadt... hát tudod kinek add be...


HA kétségeid vannak, kérdezd meg a feleséged vagy gyerekeid, hogy egy ennyi idős lánynak hogy férkőzhetsz a bizalmába. Biztos szívesen adnak tanácsot, elvégre semmi rossz nincs egy kis barátkozásban...

2016. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor középiskolás voltam, több lány is volt aki "rajongott" valamelyik tanáráért. De ez ennyi volt, tisztában voltak vele hogy ebből sose lesz semmi.
2016. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16 évesen egy húsz éves is öregnek tűnt anno... Nálunk senkit nem érdekeltek az idősebb pasik, az menő volt, ha 18 éves barátja volt valakinek, de annál nem több. Egyébként ha gyakran látok reggel valakit a buszon, én is megnézem, mert eszembe jut, hogy őt már láttam többször is. De nem tetszik, csak reggel simán tudok bambulni és ilyeneken agyalni...


Amúgy a kérdésed elég gáz, egy 35 éves pasi családdal szeretne nem szexuális indíttatásból beszélgetni egy 16 éves tinilánnyal. Hogyne, nekem meg sport nélkül feszes kerek a seggem, pedig egész nap pizzát zabálok, csak bevettem egy csodagyógyszert...

2016. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉN már most is megvetlek nagyon szánalmas vagy... :D
2016. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!