Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem kéne írnom vagy neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne írnom vagy neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki tetszik és tudom, hogy én is tetszem neki. És vettem a bátorságot és ráírtam. Azonban egyszavas üzeneteket hagyott és bevallom egy kicsit zavart. Ezért megírtam neki, hogy akkor inkább hanyagoljuk a beszélgetést és majd folyatjuk ha tleg ráér. Lehet nem kellett volna, de mostmár mindegy. Ilyenkor nekem kéne megint írnom neki vagy pont, hogy hagytam egy nyitott kaput és neki kéne írnia? 16/f

2016. márc. 25. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fog írni..

Ha nagyon akarsz, írhatsz neki, de az egyszavas válaszok bizony azt jelentik, hogy nem érdekled. Sajnálom, ez van.

2016. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te legalább vetted a bátorságot és írtál neki nem úgy mint a többi akik ahhoz is gyávák. Ez nektek is szól akik itt vannak gyakorin. Ne várjátok, hogy majd a lány cselekszik.
2016. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod kettes mikor már nem az első "bátorság" próbán vagy túl és írsz neki vagy leszólítod kezdeményezel és kb. Szarba se néz akkor az embernek elmegy egy idő után a kedve a próbálkozásoktól.

Pl.ezek az egy szavas válaszok egyértelmű, hogy ennek a jele, hogy nem érdekled és ez egyáltalán nem egyedi eset hanem nagyon gyakori.

2016. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom eléggé demotiváló amikor már a 10. lány hajt el, de én arra gondolok aki még sajnáltatja is magát, hogy jajj ő nem mer neki írni mi legyen, meg a lány/fiú túl jó hozzá stb. Na ezektől a falra tudok mászni. Na meg mivan ha mégegy elküld vagy valami? Van még annyi lány most nem dől össze a világ
2016. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!