Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem lép?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem lép?

Figyelt kérdés

Kb.2 hónapja költözött ide egy fiú a családjával.Mikor elsőnek megláttam,akkor felkeltette az érdeklődésemet. Azóta elég érdekesen alakultak a dolgok.Egyszer együtt utaztunk a liftben és hát eléggé zavarban voltunk mind a ketten. Erre egy héttel jöttem haza a suliból,mentem föl a lépcsőn és ő, meg a barátai a lépcsőn alján álltak és a barátai elkezdtek"huhh"-zni,mérgesen visszanéztem a fiúra és elpirult. Aznap egész nap csak mosolyogtam. :D

Kb. egy hete volt,hogy ültem és olvastam,erre csöngetnek és mérgesen kimegyek,mert pont a legérdekesebb részénél jártam a könyvnek és nem szeretem ha megzavarnak olvasás közben,és hát ő volt az:3 Kérdezte,hogy nincs e fölösleges papírunk,mert náluk a suliban papírgyűjtés van. A mi sulinkban nincs papírgyűjtés,így mi mindig kidobjuk a papírt,ezért nem tudtam adni neki. A törtében az az érdekes,hogy 6 lakás van egymás mellett és olyan hangos a csengő,hogy a legszélsőben csöngetnek,a másik szélén lévő lakásban is hallani és nem hallottam,hogy máshova csöngetett volna.Lehet,hogy tudta,hogy melyikben lakom és direkt abba csöngetett?


Nemrég volt atlétika verseny és milyen meglepő,hogy ő is ott volt..:D Csak egy távolugrógödör van és úgy szokták csinálni,hogy egy fiú és egy lány csapat ugrik egyszerre és pont miket sorsoltak össze. A csapattársai rengeteget néztek de ő talán egyszer nézett rám.Ezt mondtam barátnőmnek és azt mondta,hogy lehet,hogy mesélt a barátainak rólam.Vége lett a versenynek és már nagyon kevesen maradtunk ott pályánál. Vártam,hogy jöjjenek értem a szüleim és kb. 5 méterre álltunk egymástól,és egyszer csak szól,gratulál,nagyon ügyes voltam.Nagyon zavarban voltam és ő is.De úgy 5 percig beszélgettünk.Talán életem eddigi legszebb 5 perce volt...De utána sajnos jöttek a szüleim és mennem kellett.:(

Ebből arra következtetek,hogy tetszek neki de akkor mikor meglát a házban vagy valahol az utcán,miért nem kezdeményez?


Köszönöm,ha végigolvastátok!



2016. máj. 1. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkire ugrani, aki tetszik. Ha te akarsz tőle valamit, akkor kezdeményezz te. No, meg minden második fiú feszeng lányok közelében, a haverok meg beégették ráadásul meg kötekednek vele, aztán kellemetlenül érezte magát. Tehát ennyi. Ha olyan nagyon érdekelnéd, akkor lépett volna, vagy egyszerűen csak nem akar még ezzel a témával foglalkozni.
2016. máj. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit félős. Mosolyogj rá meg ilyenek. Akkor jobban megjön a bátorsága
2016. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!