Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet belőle valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy jó kategóriába írtam. Na szóval 15vagyok és szerelmes 25évesbe. Nem most hanem később lehet belőle valami? Mondjuk egy 2-3év múlva? Nagyon nagy a korkülömbség? 😻😻
2016. máj. 2. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a kor külnbség szamit.. csak az hogy szeressetek egymast... ha te is szereted meg o is teged akkor. Nem jelent akadàlyt :) 16/L
2016. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na össze szedtem gondoltataimat és elmondtam neki. Azt mondta hogy ő is nagyon szeret engem csak nem merte elmondani... 😻😻😻😻
2016. máj. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!