Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkozzak még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nagyon sokat beszéltünk vele és ekkor igen kedves volt. Előre enged az ajtóban . ÉS mindig néz.

Ma tettem neki egy utalást h nem lenne e kedve valahova elmenni. De sajna nem mert valami családi ebédje volt. Nos egy kicsit elkeseredtem de megkérdezte h tudunk e együtt menni haza busszal. Mondtam h persze.

Nos véget ért az edzés kint vártam rá kijött az egyik haverjával és látott engem de nem jött oda és elment a haverjával villamossal.

Én meg mint valami hülye ott vártam rá de hát igen ez történt.

És nem tudom mostmár mi legyen



2016. máj. 2. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék h amikor mentem edzésre találkoztunk a buszon és kicsit fáradt voltam és nem valami kedvesen válaszoltam a kérdésére ( megkérdezte h vagyok)De aztán edzés előtt még gyorsan bocsánatot kértem tőle h ilyen paraszt voltam mondta h semmi baj :/
2016. máj. 2. 21:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz... Talán.
2016. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem próbálkozz még, nekem nem úgy tűnt, mintha nagyon visszautasító lenne
2016. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még te kértél bocsánatot? Na jó...ez már szánalmas.
2016. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a nyálcsorgató teperés egy srác után annyira ellenszenves, amennyire csak lehet..
2016. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Próbáld meg még egyszer, de határozottan hogy tudja mit akarsz, ha nem történik semmi ...nem megy el vagy elutasít akkor úgyis tudod a választ.. mennyi idős vagy?
2016. máj. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előző vagyok. az hogy bocsánatot kértél teljesen normális. inkább az a szánalmas hogy az emberek nagy része nem tud így viselkedni, utána meg sírnak hogy őket nem szereti senki
2016. máj. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!