Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felnőttkori beilleszkedési...

Felnőttkori beilleszkedési problémák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Pszichológus nem használ, de egyszerűen nem tudok emberekkel kommunikálni, ha valaki hozzám szól megijedek, nem tudok válaszolni, képtelen vagyok dolgozni, egyszerűen félek az emberektől. Úgy érzem magam mint egy 14 éves gyerek, azon a szinten vagyok de muszáj lenne már lassan dolgoznom mert sajnos nem tanulhatok örökre. Félek bármibe is belekezdeni mert tudom hogy mindenki elutasítana, és semmire sem vagyok képes. Mit lehet ilyenkor tenni? Tényleg az lenne csak a megoldás hogy megölöm magam vagy diliházba vonulok??

2016. máj. 4. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress másik pszichológust!
2016. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos semmit, nálam is ez van.
2016. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Mióta jársz terápiára?

Milyen rendszerességgel?

Milyen módszerrel dolgoztok?

Meg tudsz nyílni a pszichológus előtt?

Együtt tudsz működni vele?


A problémádon a terápia tudna segíteni, de csak akkor, ha JÓL csinálod és megfelelő szakemberrel.

2016. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!