Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hogyan latjatok? Szerintettek ti fiu szemmel mi az igaz?

Figyelt kérdés
a pasim tegnap szakitotam velem..irt mas lanyoknak s egyikel talalkat is rendezet..az egyiknek azt irta hogy megunt s nm szeret mar azert szakitotam velem a masiknak pedig azt hogy nem tudja hogy miert szakitott velem..az egyik baratjaval pedig olyanokat beszelt hogy lett volna valami egy csajjal csak valami nem sikerult de azt nem ertettem...az erdekes az hogy ma ram irt s bekulni akar ..azt monta hogy engem szeret s nem akar elvesziteni...

2014. júl. 28. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert a többivel nem sikerült összejönni. Így hát...menjünk vissza a kis hülyéhez ha azt mondom neki ő életem szerelme biztos elhiszi és mindent megbocsát...
2014. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hat nem hiszem ..de szeretem...s nem tudom mit tegyek...
2014. júl. 28. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Denis nyers.:) De igaza van.
2014. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet és megjegyezném, hogy nem ártana venned egy nyelvtankönyvet.
2014. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sikerült semmi a többi csajjal így "Ha nincs ló, jó a szamár is.." alapon vissza akar szerezni mert gondolja hogy nálad van esélye, és nem akar punci nélkül maradni..
2014. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem írok én már semmit... ezt se kéne. De akkor is, ember, annyira felhúz már, hogy ilyen dolgokat nem lát át valaki, mellé még írni sem tud. Ha gondolkodom kicsit, rá kell jönnöm, hogy kábé akkora eszed lehet, mint egy töknek.

Az első nagyon jól mondja, amit mond. Te meg erre elmondod, hogy azt nem hiszed, meg szereted, meg minden f..aszomat.

El kellene mennem egy másik bolygóra. De tényleg mostmár. Valaki szervez valami utat?

2014. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is mennék, jó távoli Bolygóra. Néha már sok ami itt van.
2014. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint kuldjem el a franca? enis igy gondolom amugy
2014. júl. 28. 18:46
 9/11 A kérdező kommentje:
francba*
2014. júl. 28. 18:47
 10/11 Fényember ***** válasza:

Erről ez jutott eszembe: "Ha valaki menni akar, azt engedd el. Ha vissza jön, nem kellett senkinek se."

Na de komolyan. Én elhiszem hogy szereted, és nehéz is elengedni. De ez ilyen "macska szindróma": csak azért megy mindig vissza a gazdájához mert kaját ad neki, hogyha a szomszéd ad neki kaját, hát oda fog menni...de mondjuk a szomszéd egy idő után nem ad neki ételt, így vissza megy a gazdájához aki szívesen ad neki kaját mondván "szegény cicus". Jó persze kicsit cinkes egy macskához hasonlítani egy fiút, de a lényeg ugyan az.

2014. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!