Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az állandó szomorús...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az állandó szomorúság ellen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek az osztálytársaim, a fiúk szerint csúnya vagyok, anyám sehova nem enged el, a volt barátom se adta meg azt az apró boldogságot amit a szívem mélyén vártam, egy barátom/barátnőm sincs, akit évek óta szeretek le se sz*r, én próbálok pozitív lenni és nem gondolni rá hogy mit érzek de már egyre sűrűbben sírok és anya olyankor kiabál velem és nem bírom már. Volt öngyilkossági kísérletem, nem teszem meg újra semmi áron, szép életét akarok de úgy érzem ezek szerint semmi nem jár ki nekem. :( nem bírom.. 18/L
2016. máj. 10. 19:02
 1/7 anonim válasza:
Az ongyilossagi gondolatokat hagyd a fenebe. Allj a sarkadra es kuldj el mindenkit a francba, akirol ugy gondolod hogy nincs igaza veled szemben. Sajnos sokan jarnak hasonlo cipoben de ha nem adod fel, par ev mulva nagyon eros jellem lehet beloled. :)
2016. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is voltak ilyen dolgok mint veled. Lennéztek a "barátaim", a lányok, a tanárok. A barátaim elárultak, és 8 évig azt hittem, hogy a barátaim, de mind kamu volt a lejáratásra. Mostanra új élet, a sarkamra álltam. Nem hagyom magam, ha lenéznek. Nem sírok, ha valami nem jön össze. Összeszedem magam és próbálom újra. A barátaim jól megválogatom, illetve hogy kinek beszélek a magánéletemről.
2016. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia.Először is:SENKI SE CSÚNYA! Ha külsőleg is esetleg az lennél biztos van valami olyan tulajdonságod ami nagyon szerethető.

Ha az osztályod nem szeret,próbálkozz másik osztályban barátkozni/ismerkedni.

Barátom nekem sincs.Nem is volt még komoly,soha.Néha én úgy érzem hogy sose lesz.Engem sem engednek nagyon el,mert féltenek.Ilyenkor próbálok kicsit segíteni,jó kedvre deríteni őket,hátha engedékenyebbek lesznek.Ha pedig nem engednek,sajnos bele kell törődni.Megszökni nem érdemes,mert aggódni fog anyukád és utána biztos tényleg nem enged el sehova.

A barátok...próbálj meg interneten ismerkedni,viszont vigyázz nagyon.Viszont eszembe jutott,hogy mondd anyukádnak,hogy ismerkedni szeretnél és el szeretnél menni valahova.Hátha elengedne.Ha a fiú nem közeledik akkor próbáld meg te,de ha nem akkor ne harcolj érte,akkor egy lelketlen,ha még próbálkozni sem hagy téged.

Ne bántsd magad,ne próbálkozz öngyilkossággal,ne vagdosd magad,nem lesz jobb.Nekem elhiheted mert én is sokszor megvágtam magam.

Ha a pozitív felfogás nem megy,próbáld jobban,esetleg fordulj szakemberhez.(pszichológushoz)

Kérd meg anyukádat,legyen veled megértőbb,ha van ideje hétvégente menjetek el sétálni,beszélgessetek,mert lehet az a problémája,hogy egyedül érzi magát,vagy feszült.

Remélem kicsit segítettem vele.

És kívánom neked,hogy sikerüljön minden amit szeretnél.

18/L

2016. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Küzdj, hogy magabiztosnak látszódj, sportolj, próbáld meg magadra támaszkodni, ja és ne legyél öngyilkos, de ezt úgyis tudod. Ne add fel! Az osztálytársaim engem is utálnak, mert szerintük idegesítő nagyképű r***nc vagyok, de aztán mégis lettek olyanok, akik eltűrtek, és miután megismertek, elég jóban vagyunk.

És amúgy is lassan ballagsz, nem? Csak addig kell kibírnod, inkább koncentrálj a tanulásra.

2016. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sport jó megoldás. Megismerhetsz álltala új embereket akkikel így azonos lesz az érdekĺődési köröd. Ha nem szeretsz semmi sportot akkor ha van hobbid próbálj ismerkedni olyannokkal akikkel azonos hobbid van. Van kutyád? Mert az ő közelsége és társasága jót hatással lesz rád. Ez mind elfeledtetti a szomorúságot. A lènyeg hogy csinálj valamit amiben sikerélményed van. Fel a fejjel, ne szomorkpdj csak menj tovább egyenesen előlre!!!
2016. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szeresd magad. az jó dolog.


önismeret, érzelmi intelligencia, kommunikáció

tanuld

2016. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez fura,csúnya lányokat nem szokták lájkolni nem? folleg az osztálytársai
2016. máj. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!